FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
VECA_PIEPE dienasgrāmata
 Sestdiena 03-01-2026 10:41 1  10

2026.

https://www.youtube.com/watch?v=Z3FX5TfZM1U

Ieklausoties žurnālista ^ Sergeja Aslanyana teiktajā, ik reizi ir tā vērts, lai padomātu.

Iesaku! :)

Ar cerību 2026. Gadā! Vecgada vakarā pieņemti lēmumi
citi ieraksti VECA_PIEPE d-grāmatā (~328)
Komentāri
straume22: Paldies.
"2026. gads ir Amerikas un Eiropas pēdējā iespēja apspiest agresiju Ukrainā, padzīt okupantus no visas Ukrainas, sākot ar Krimu (redzēsiet, kā tad Kremlis gaudos), un, starp citu, palīdzēt ciešanu nomāktajai Ukrainas valstij, kas aizstāv Ameriku un Eiropu! Bet, ja jūs, eiropieši un amerikāņi, neuzdrošināties pieļaut Ukrainas uzvaru, tad 2027. gadā jūs gaida kodolkarš ar Ķīnu, ar Krievijas rokām!"
#1
2026-01-03 11:26
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Saeimas atlaišana (26)
Skatījos LTV1 ziņas, klausījos jaunumus par referendumu un uzpeldēja jautājums - cik balsis ir nepieciešamas, lai ...
Kas tā ir par ideju? (50)
Sabiedrība ir sašķelta vakcinētajos un nevakcinētajos. Pagaidām abas grupas sadzīvo mierīgi, taču apmierināts nav ...
Vardarbība ģimenē - iesakiet, ko darīt. (23)
Pirms vairākiem mēnešiem, ievācās jauni kaimiņi. Vismaz divās nedēļās reizi. Dzirdu, ka vīrietis sit sievieti. Ģimenē ...
Vēlēšanas taču vēl tikai priekšā? (13)
Tad kāpēc ir jau jābaidās no neievēlētas Saeimas?
Sliktie komentāri (23)
Kāda nolūka vadīti, cilvēki raksta nesmukus komentārus veltītus citam cilvēkam? Par šito vietu viss ir skaidrs. Visi ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅