![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
DanaL: Tavos topikos būt nosauktai pat stulbu, tas jau izklausās gandrīz vai kā kompliments,- stulba cilvēka uztverē būt stulbam, patiesībā nozīmē būt gudram.
Kas attiecas konkrēti uz jonīti, tev pat ne tuvu nav zināms, ko es par to domāju. Bet turpini kretinēt, turpini. #1 2025-11-09 16:23 tracer: tu labaak atspeeko manis un knab teikto😃
vari attaisnot? pateikt ka jonite nav devusi 10 000 eiro kukuli? nu davai.atspeeko vai ar turpinaadi gaaginaat par konvencijas skiistumu zoss😃 #2 2025-11-09 16:35 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Postbrexits un DŅ no A-Eiropas (13)
Vai tagad "Anglija ir aizslēgta & atslēga nolauzta"? Ir kāda "+" pieredze pirmo reizi uzsākot darbu uz salas tagad?
Vai esat laimīgi un apmierināti ar savas dzīves materiālo ... (31)
Interesējos par tehnoloģijām un par Ķīnas līderību šajā ziņā ir dzirdēts ļoti daudz. Izlēmu papētīt Ķīnas politiku un ...
Mums Latvijā visa kā būtu gana un pietiktu visiem, ja ... (22)
...ja vien izbeigtu šķērdēt mūsu nodokļos samaksāto naudu, ...nu kāds ir prieks maksāt nodokļus, ja redzu ka būvē piem. ...
Mazo tautu nacinālisms? (19)
Vai mazās tautas var pielīdzināt lielajām un izdzīvot pēc vieniem un tiem pašiem demokrātiskajiem principiem?Mazo tautu ... | ||||||||