FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Sanija_ dienasgrāmata
 Piektdiena 07-11-2025 00:08 16  74
Dzīves garša

Dzīves garša

Norobežojoties no visaptverošā ārprāta, šonedēļ bija lieliska iespēja apmeklēt Restorānu nedēļas ietvaros restorānu Kest Cēsīs, kas ir izveidots bijušā ugunsdzēsēju depo telpās, piedzīvojot milzīgas transformācijas. Bijām piecas jaukas dāmas labākajos gados, kuras bija nolēmuša baudīt dzīvi, sarunas, atmosfēru un ēdienus. Iecerētais pasākums nelika vilties, jo viss bija izcili. Ne velti šefpavāram Mārim Jansonam un viņa Kest komandai piešķirta Michelin balva par apkalpošanu un viesmīlību. Apmeklējam šo pasākumu jau trešo gadu un šoreiz tas bija vislabākais.

Mīliet sevi, lutiniet sevi. Baudiet.

Pēcpārdomas par šī brīža situāciju, kad tiek šķelti cilvēki, mākslīgi kurināts naids un pretnostatītas cilvēku grupas ar pareizo un nepareizo viedokli. Un tad viņa saprata: Brīvība nav vieta, kur jānonāk. Brīvība ir stāvoklis, kurā Tu beidz reaģēt un sāc būt. “Klusumā es esmu spēks. Mierā es esmu brīvība. Un visā, kas notiek – es esmu novērotāja.
Vakars cau ko dari
citi ieraksti Sanija_ d-grāmatā (~117)
Komentāri
fargo: nekad nav buts. automātā patīk vide, krāsas. tie mazie cilvēciņi augšā vispār umora. uzreiz smaidīt gribas.
par konfliktiem tagad. man traki liekas tieši tas, ka strīdas cilvēki, kam nevajadzētu pat teorētiski atrasties pretējās nometnēs. ko tieši dalīt? konfliktam būt nevajadzētu, bet ir. kas to izraisa? man liekas, tie ir ārēji spēki, gan te, gan aiz robežām. uzturēt stresā, sanaidot, tas ir tieši kā varu izmantoja piemēram romas imperatori starp augstākā līmeņa padotajiem.

atpakaļ pie patīkamā. ko tieši pasūtīji, cik aptuveni tagad ir tur cenas? apraksti ēdienu, laika ritmu, apkalpošanu.
#1
2025-11-07 03:17
Sanija_: Restorānu nedēļā katram restorānam ir iepriekš publicēta ēdienkarte ar trīs kārtu ēdieniem un vienādu maksu 39,00 eur. tieši tādēļ šī bija lieliska iespēja to izmantot, jo ikdienā cena ap 100 eur personai. Laiks jau bija pieteikts - 2 stundas, bet kopumā bija ap 2,5 un tas pagāja nemanot.
#6
2025-11-07 09:55
tracer: atslegas vaards staastaa
mees piecas daamas.
tas izsaka visu par dzimumu pasaules uztveres atskiriibu.
un tad briinaas visi.ka attieciibas neveidojas😃
p.s viirieshi labaak nopirks vienu jaunu riepu autkmobilim.kaa maksaas to summu par kotleti.kura maakslinieciski paarlieta ar meerci😃
#2
2025-11-07 07:03
Sanija_: Atslēgas vārds bija - dzīves baudīšana. Ir vīrieši, kas prot arī to.
#7
2025-11-07 09:56
DanaL: Interesanti, kas jums tur Cēsīs tāds par visaptverošu ārprātu, kas dzen 5 sievietes uz restorānu. Cēsis ielenktas un atstātas bez ūdens un pārtikas? Drons vai aviācijas bumba sagrāvusi jūsu mitekļus? Varbūt nodarīts pāri jūsu bērniem?
Jums nav ne mazākās izpratnes par to, kas ir visaptverošs ārprāts.
#3
2025-11-07 08:09
Wintere: Es arī reizēm ieņēmu pozu, klusums, nekur nejaukšanās. Bet atsevišķos, svarīgos brīžos šāda vienaldzība tomēr nav pareiza.
#4
2025-11-07 08:39
straume22: “Es baudu dzīvi, kad viss notiek. Man vienalga, vai tās ir labas lietas vai sliktas lietas. Tas nozīmē, ka esi dzīva.» – /Džouna Riversa/
#5
2025-11-07 09:10
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅