FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Trešdiena 05-11-2025 17:48 4  37

lidlu pakaars

re ku konkurences padome uzlika 1.8 milj.sodu

kam uzlika veel nestaasta..riit preses briifings buushot

bet tak visiem skaidrs ka tas ir lidl.

ja godiigi..man viedoklis..ka pelniti lidls dabuus pa cepuri.

varbut saaks uzvesties kulturAlaak latvijaa

paarsteigums par maximu lietuviesha un latviesha saruna
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
janisb: Kārtējo reizi ar seju dubļos - Maximai sods uzlikts
#1
2025-11-05 19:12
Flints: Visiem skaidrs... :) Konkurences padome vairāk nekā 1,8 miljonu eiro sodu par negodīgas tirdzniecības prakses īstenošanu piemērojusi mazumtirgotājam SIA "Maxima Latvija". Atkal aizšauts garām...
#2
2025-11-05 19:14
DanaL: O kā! Tikko iveta pametusi DG kaujas lauku, tā fargo ar traceru klāt kā likts.
Jā, sen nav bijis politinformācijas OHO kaujiniekiem....
#3
2025-11-05 19:55
Sanija_: Gribēju jau rakstīt, ka par sodu Lidlam visvairāk priecātos Swimpis, karma un tā..., bet par ko Maximai?
#4
2025-11-05 20:32
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kāds jūsuprāt ir uzticams politiķis? (23)
Politikai laikam ir viena no visvairāk kritizētajām jomām. Taču izteikt kritiku vienmēr ir vieglāk kā ieteikt ...
Vai Latvija ir demokraatiska Valsts??? (18)
Vai tomeer ar asi izteiktu nodoklu ,soda naudu represijaam pret valsts iedziivotaajiem.Kas buutibaa ir totalitaaras ...
Pašvaldību vēlēšanas. (63)
Kādas Jūsu prognozes?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅