![]() | |||
|
|
Iepazīsties
40 lietotāji on-line
87 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
straume22: Neēd. Aproc. Pēc tam vajadzēs sprāgušus kovārņus aplasīt no teritorijas. Man garšo svaigi vārīta gaļa. Garšo visiem mājdzīvnieciņiem. Neēdam pat desas.
#1 2025-10-23 09:47 Reds: vasarā no zemnieka nopirku desu - apmēram x2-3 no veikala cenas, domāju reizi dzīvē vismaz jāpamēģina dārgais gals - nu bet bija arī tā vērta, divas plnānas šķēles uz maizes un jūti ka esi gaļu ēdis. Veikalos pārsvarā puse kaut kāds ūdens iekšā.
#2 2025-10-23 10:54 fargo: jā. kamēr turpina ēst pusfabrikātus, gaļas vai ne, viss liekas ok. ja nav lietoti gadu un ilgāk, tie vnk garšo nelabi. kad pilnībā pārej uz dabiskiem produktiem, atpakaļceļš ir ļoti negaršīgs, pat ja gadījuma pēc.
#4 2025-10-23 18:34 tracer: pelnja galju apstraadaajot rodas tikai no prasmes desaas iebaazt leetaakus produktus kaa soja.kartupeljh ciete utt.
tas veido pelnjas dalju. turklaat desaas samalj lddtaako galjas dalju.kuru iepedrk pa 2 eiro kg pievieno klaat ko peec iespeejas leetaaku taa tas bizness notiek.un vdikalaa zaavesta desa kosmosa cenaa. logiski..jo nodoklji apeed pusi no desas veertiibas. uzneemeejus var arii saprast rijiigaa nobankroteejusii valsts no visiem spiezh aaraa peedeejo #5 2025-10-23 19:28 fargo: man ne suns, ne kaķis neskaras nevienai desai, cīsiņam, sardelei vispār. bērnībā bija suns un kaķis un ēda visādas desas gardu muti. tikai iedod! es domāju, agrāk arī ķimikālijas lika mazāk, kuras dzīvnieki sajūt. tagad nav iespējams iebarot doktordesu sunim. vnk nav iespējams.
#7 2025-10-24 01:05 Reds: man liekas ka agrāk tā starpība nebija tik izteikta, tagad cenas strauji aug un kvalitāte strauji krīt.
#6 2025-10-23 20:03
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pildīti pipari (12)
Vakar darbā sakārdināja. Kādas ir jūsu receptes. Pēdējo reizi pagājušajā gadā taisīju, sanāca labi, bet darbā ...
kā aizvietot mārrutkus un sinepes? (12)
troļļu veikalos nav, bet negribas tos stulbos garšvielu maisījumus cūkgaļas cepetim likt
Kliņģeris (16)
Lūdzu padalieties pieredzē, kur Rīgā var pasūtīt gardu kliņģeri-tādu ar riekstiem, augļiem, marmelādi utt.
Kā izvairīties no paģirām? (26)
Ļoti veca un parbaudīta galda gudrība- lai nebūtu grūtības nākošajā dienā, svinībās dzērieni jālieto no vājāka uz ... | ||||||||