![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Flints: Un tad atkal pavasarī dosies Gaujmalā ievas smaržot un lakstīgalas klausīties. Svētceļnieki... :D
#1 2025-10-18 19:07 Obamaspadomniece: Skaudība un nenovīdība sit augstu vilni! Ak Dievs, kāpēc tas neesmu es????
#2 2025-10-18 20:05 tracer: 😃tieshaam kaapeec tas neesmu es😃
pilniiba skaudiiba maac😃 ka nav man govs kura pageerees braukt uz siguldujo redz koleeges un draudzenes vinu uzskatiis pa luuzeri ja jebuus fotkas instagramaa ieliktas ar siguldas skatiem😃 jo vecaaks palieku.jo vairaak apjaushu cik daudz debilu cilveeku visapkaart😃 #3 2025-10-18 20:12 tracer: un vispaar.obamas padomniece
aizmirsi tekstaa piemineet ka tracers ir arij pavadonis😃 kas noticiis? zultainie kobras zobi nodilushi?😃 a taa gribas ieknaabt.vai ne?😃 nu kaa lai veel kompromite traceri😃 p.s..a vsjo obamas podstilka..ej baro kaki.jauniete😃 #4 2025-10-18 20:19 Obamaspadomniece: Kurš gan to nezina, ka esi tracer/pavadonis - nav , taču, jāatkārto visiem zināmais! Bet skaudība un nenovīdība tracer/pavadonim pieņemas spēkā ar katru mirkli! Kāda no alkohola un žults lēkmēm Tevi noindēs - dzer prātīgi!
#5 2025-10-18 20:33 tracer: obamas padomniece
nez veel oho ir kaada tikpat duma sieviete ar taadu niku?😃 gaidu kad uzrakstiis man trampa padomniece😃 p.s ja satiktu tevi tumshaa vaartruumee muti aizbaaztu tev.tieshaa noziimee😃 tik zultainu sieviski reti gadaas dzirdeet. par laimi esi aizjaajusies no oho😃miers maajaa kas uznacis kacreizi pusgadaa atgriezies ko? saniezeejaas? padoms tev.mej nomazgaajies.un nieze paaries😃 #6 2025-10-18 20:47 Arvardu: Kur proba? Izmanto radošo pieeju.
Krāmē darba mašīnā savu oho draudzeni, piedāvā swimpim dubultrandiņu ar viņa oho draudzeni un laižat uz Siguldu. Swimpim vajag ieliet, lai pats pie stūres nesēstos un nodzītu skopumu un tad jams neļaus nevienam citam dubultrandiņā maksāt :). Laicīgi iekombinē viesu māju ar pirtiņu un atspirdzinošos dzērienus bagāžniekā. Tā kā bērndārzniekam jāmāca apvienot patīkamo ar lietderīgo. #7 2025-10-18 22:31 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina? (42)
Skaties kuru krievu TV kanālu gribi - NEKAD neviens kritisks vārds nekad netiek pateikts par Putinu. Arī daļēji ...
Ar ko lepojas latvietis? (26)
Itāļi uzskata ka 80% pasaules kultūras vērtību atrodas viņu valstī, frančiem ir revolūcija, britiem Zelta laikmets un ...
gribu būt krievu biezais (28)
normāli ar merinu 600-to braukt, zelta ķēdēm un pulksteņiem nokrāvies,matam lamāties, zīmēties, blatot, mētāties ar ...
Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās? (50)
Kā tauta domā vai vajadzētu atkal atļaut zemessargiem turēt mājās kaujas ieroci,kā tas bija 90ajos kad zemessardze ... | ||||||||