![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: esmu sapratis oho publiku
un tas izskaidro miinusus te pensionaari.kuriem pie dirsas ekonomikas un nodoklu probleemas.ka straadaajoshos apzog.jo zin ka pensija buus neatkarigi ne no kaa..un nesamazinaas to.pat indeksees katrj gadu.uzsplaut uz tiem.kuri uztur vinus. otra kategorija iereedni..tiem arii neko nevajag mainiit.alga naak.atbildiiba nulle..un pat paliidz preseet pashnodarbinaatos.jo ja centiisies valsts preemiju pat iedos. taada nu oho publika miilu alkstoshaa😃 #1 2025-10-12 17:33 DutchBest: aprēķins vienkāršs - brauksi ar velo, uzkačāsi muskuļus un līdz ar to arī veselību.. pat ārstu vairs nevajadzēs 🤣
#3 2025-10-12 18:13 tracer: epiit.tieshaam?😃😃😃
ja man saaks streikot sirds..tuvaakais kardiooga pieraksts peec 1.5 gada😃( no stradinju datu baazes) a varbut soc nodokli var maksaat peec 1.5 gada ko? a nee epiit jaamaksaa shodien.bet kardiologs peec 1.5 gada.ja nebuusi nospraDzis. nevajag te muldet.ka bezmaksas medicina visi saprot ka valsts apzog tautu. bet kaa mineeju.oho publika nav tauta.td visiem uzdirst uz sabiedribu kopumaa #4 2025-10-12 18:13 Epifanija: Tak aizej uz savu pašvaldību un sakārto savu statusu maznodrošināto vai trūcīgo, visi pļerdaki šitā dzīvo un nesūdzās!
#5 2025-10-12 18:36 Aranija: Arsā jau vizīte pie daktera 90.
Bet par mīnusiem es priecājos. Jo vairāk, jo acīmredzot precīzāk esmu trāpījusi tēmā.Jo ja būtu odobrjam, odobrjam, odobrjam, tātad tur pat runāt nav par ko. #6 2025-10-12 18:47 tracer: epifanij
tu duma vai nedabuujusi? tu maz zjni kas ir maznodroshinats? tas ir cilveeks kuram tik apenes pieder.citaadi nekvalificeeja iesaki man paardod visu iekraato dzjivee.lai samaksaatj nodoklus? un tad lepni piespraust ausekliiti? ej dirst😃teoretizetaaja #7 2025-10-12 18:51
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
"Mēs" un Latvija, cik daudzi esam? (20)
Sakot "mēs" un Latvija, kā Tu domā, cik daudzi tādu "mēs" ir un kādu "mēs" sarakstā esi Tu? Jo Tu taču negribētu būt ...
Kāds jūsuprāt ir uzticams politiķis? (23)
Politikai laikam ir viena no visvairāk kritizētajām jomām. Taču izteikt kritiku vienmēr ir vieglāk kā ieteikt ...
Ar ko Kaimiņš ir sliktāks par Bondaru? (26)
Ja jau tauta vēlās pasmieties tad var izvēlēties vēl labāku kandidātu prezidenta amatam.
Vai Latvija ir tiesiska valsts (33)
Riskēšu uzdot šo jautājumu. Un pamatojums ir sekojošas pārdomas: 1) apmēram 30% no nodokļu maksātājiem nav pilsoņu ...
Latviskums vārdos un nosaukumos (17)
Latvju tauta šūmējās par nelatvisku nosaukumu restorānam. Pa to laiku tai mājās skraida Āroniņi, Šarlotītes, Beniji . ... | ||||||||