![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Svimpis: Lai sho visu adekvaati saprastu,vajag vairaak smadzenju,zinaashanu un eforta.
#1 2025-10-10 09:31 Bazhix: Vienlaikus, kā norāda "Ryanair" pārstāvji, Rīga atrodas labākā pozīcijā attiecībā pret pārējo Baltiju. Uzņēmuma pārstāvji šodien tikušies arī ar Satiksmes ministrijas pārstāvjiem un ministru, lai pārrunātu attīstības plānus.
Īrijas zemo cenu lidsabiedrības piedāvātais plāns paredz līdz 2030. gadam izvietot Rīgas bāzē vēl divas lidmašīnas un investēt papildu 200 miljonus ASV dolāru. Plāns paredz arī pasažieru apjoma kāpināšanu līdz 3,4 miljoniem un 14 jaunu galamērķu atvēršanu. (c)lsm.lv #2 2025-10-10 14:57 tracer: bazix
viena lieta ir plaans.pavisam cita lieta valsts uz bankrota slieksnja re ku lasiju tikko..naakamgada budzets jau paredzeets ar veel lielaaku deficiitu😃 taatad uz paraada teereesim veel vairaak.. a panoraamaa staasta ka ekomika ok😃😃 un vispaar.esat dzirdejushi ko par iereednu atlaishanu? es arii neesmu dzirdeejis. taa vietaa aiznemsimies veel.un viss ok..😃 #3 2025-10-10 17:50 tracer: 2 miljardi aiznemsies..ko samaksaas pie siles rijoshajiem.preemijaas.algu pielikumos
#4 2025-10-10 20:12 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kādēļ Latvijā aizvēra cukura rūpnīcas ? (31)
Kādēļ Latvijā aizvēra cukura rūpnīcas ? ES spiediens, Latvijas valdība, atsevišķas ieinteresētas personas ?
Nodeva par radio klausīšanos darbā. Jūsu domas. (47)
"Radiostaciju pārstāvji par absurdu uzskata autortiesību aizstāvju prasību visiem maksāt par radio atskaņošanu publiskā ...
Domāju ka vajag refendumu atkal !?? (46)
Palasīju ziņas, pec pāris gadiem lata vairs nebūs, ieviesīs EIRO,....vai mums to vajag?? Grieķija ar eiro slīkst ...
Humora trūkums vai mazvērtības komplekss? (56)
Ne vienu vien reizi aizdomājos,kapēc Latvijā nav redzams viens no visā pasaulē zināmiem izklaides veidiem kā ...
Kā atjaunot 1993.gada 18. februāra naktī iznīcināto Rīgas ... (32)
Mūs, kuri darbojamies RLB pēc 1938. gada statūtiem čekisti - kriminālnoziedznieki ar valsts šaujamieročiem un arestiem ... | ||||||||