FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Pirmdiena 29-09-2025 08:57 12  57

kaa piekeeziit bikses

lakoniski.

skarbi

ciniski

bet patiesi.

man ljoti patiik veerot kaa latvijas biznesi grimst viens peec otra:D

teiksiet ka esmu ljauns.zinu:D

shoreiz par kalnciema tirdzinju.tirgotaaju skaits nokrities par tresdalju..taatad apmekleetaaju nav..beigushies idioti kuri rupmaizi pirka pa 12 eiro kg.un zaaveetaas vistas pa15 eiro kg:D

otra labA zinja ka delfi.zinju kantoris.kursh pirmais ieviesa maksu par zinju lasiishanu.ar uz maksaatnespeeju virzaas..

redz kaa apkakaajaas:D

prieks ka tauta kluust gudraaka uz suuta ..irst shitos latvijas pisnesmenjus varenos.

attiiriisies no shitaas zagliigo pisnesmenju invaazijas

re kaa bruuk viss biznesa ideja svimpukitim
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
Wintere_: Savā ziņā piekrītu. Gadiem jau neko tādos tirgos nepērku, veikalā daudz lētākas alternatīvas.
#1
2025-09-29 09:12
Sanija_: Tauta, vienkārši, vairs nav spējīga neko nopirkt. Veikala lētākās alternatīvas ir arī kvalitātes ziņā sliktākas. Tracer, par to, ka tauta ir sliktākā ekonomiskā stāvoklī, galīgi nav jāpriecājas.
#2
2025-09-29 09:57
RRAGANA: Ekonomiskais idiots!😪
/tagad gaida, ka saniknotais tracers dzēsīs un bloķēs/
#3
2025-09-29 10:06
tracer: Nee.ragana.nedzeesiishu😁
Buus vien jaapaliek ar mani tev😁
Pateeteetaajus.jebkuru neinteresē svešas problēmas
Neproti.negribi nevari saražot produkciju vai pakalpojumu parastam cilvēkam.ar parastu algu
Lai izput..pietiekami jaaja tautu..patriotisma piesaucot.
Teikshu latviski..
Lai iet ..irst .
Būtu tas zemnieks vai maizes cepeejs patriots.vinsh ceptu maizi savai tautai par adekvātu cenu.
Citaadi feini sanaak.man jaabuut patriotam pērkot tos paarcenotos vietējos meeslus a shis tik naudu skaitīja😁
#4
2025-09-29 10:40
Wintere_: #2 Nepiekritīšu, ka mājražotājiem vienmēr būtu super kvalitāte. Piemēram ir bijis, ka žāvēta karbonāde ļoti sausa, cieta, beigās pusi izmetu, tāpat arī reizēm tā mājas maize tāda, ka zobus var izlauzt, vai medus paliek balts burkā. Viņi tāpat sapērk lielveikalu vistas un kūpina, reiz redzēju, ka tirdziņā saldējuma pārdevējs grieza lielveikala saldējuma rulli un pēc tam tirgoja saldējuma bumbiņas vafelē par kosmosu.
#5
2025-09-29 11:48
Svimpis: ekonomiskais idiots. nu, un gniida, mudaks ´´po ziznji´´. Iepuvis cilveeks, ar ljaunumu iekshaas.
#6
2025-09-29 11:55
tracer: Svimpukiit
Vai tik visi nav iepuvuši koe?😁
Redzi tak faktus?
Ne es viens nepeerku to daargi vistu.visa tauta nepeerk😐
Deputāti un ierēdņi.tos neuzskatu par tautu bet parazītiem tie tad ar oderi.
Un izraadaas ar to par maz lai bizness dziivotu
Vajag lai tauta peerk.a tauta gudrāks kļuvusi.nepeerk
#7
2025-09-29 12:52
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Municipālā policija (16)
Kā jūs savā pilsētā jūtat Municipālās policijas darbu? Kas tai jūsuprāt būtu jādara? Mums te Liepājā tā ir katastrofa - ...
partiju programmas (22)
Vai kads nebutu tik laipns un neiemestu linku kur atrast partiju programmas 11.saeimas velesanam. saskanas centra % ...
Vēlēšanas- 2022. (58)
Labvakar! Stāstiet, par ko ne/vēlēsiet!
Dzīvokļu cenas (41)
visaugstākas Rīgā un pilsētiņās pie Rīgas. Un vēl cēl un cēl un cēl jaunus projektus. Kas viņus pērk ja daudz ...
Divi svarīgi jautājumi mums katram. (15)
Latviju pašreiz nodarbina divi jautājumi svarīgi- Pirmais- kur mīt mūsu 2 miljonais iemītnieks ? Ja tu to ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅