![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Wintere_: Savā ziņā piekrītu. Gadiem jau neko tādos tirgos nepērku, veikalā daudz lētākas alternatīvas.
#1 2025-09-29 09:12 Sanija_: Tauta, vienkārši, vairs nav spējīga neko nopirkt. Veikala lētākās alternatīvas ir arī kvalitātes ziņā sliktākas. Tracer, par to, ka tauta ir sliktākā ekonomiskā stāvoklī, galīgi nav jāpriecājas.
#2 2025-09-29 09:57 RRAGANA: Ekonomiskais idiots!😪
/tagad gaida, ka saniknotais tracers dzēsīs un bloķēs/ #3 2025-09-29 10:06 tracer: Nee.ragana.nedzeesiishu😁
Buus vien jaapaliek ar mani tev😁 Pateeteetaajus.jebkuru neinteresē svešas problēmas Neproti.negribi nevari saražot produkciju vai pakalpojumu parastam cilvēkam.ar parastu algu Lai izput..pietiekami jaaja tautu..patriotisma piesaucot. Teikshu latviski.. Lai iet ..irst . Būtu tas zemnieks vai maizes cepeejs patriots.vinsh ceptu maizi savai tautai par adekvātu cenu. Citaadi feini sanaak.man jaabuut patriotam pērkot tos paarcenotos vietējos meeslus a shis tik naudu skaitīja😁 #4 2025-09-29 10:40 Wintere_: #2 Nepiekritīšu, ka mājražotājiem vienmēr būtu super kvalitāte. Piemēram ir bijis, ka žāvēta karbonāde ļoti sausa, cieta, beigās pusi izmetu, tāpat arī reizēm tā mājas maize tāda, ka zobus var izlauzt, vai medus paliek balts burkā. Viņi tāpat sapērk lielveikalu vistas un kūpina, reiz redzēju, ka tirdziņā saldējuma pārdevējs grieza lielveikala saldējuma rulli un pēc tam tirgoja saldējuma bumbiņas vafelē par kosmosu.
#5 2025-09-29 11:48 Svimpis: ekonomiskais idiots. nu, un gniida, mudaks ´´po ziznji´´. Iepuvis cilveeks, ar ljaunumu iekshaas.
#6 2025-09-29 11:55 tracer: Svimpukiit
Vai tik visi nav iepuvuši koe?😁 Redzi tak faktus? Ne es viens nepeerku to daargi vistu.visa tauta nepeerk😐 Deputāti un ierēdņi.tos neuzskatu par tautu bet parazītiem tie tad ar oderi. Un izraadaas ar to par maz lai bizness dziivotu Vajag lai tauta peerk.a tauta gudrāks kļuvusi.nepeerk #7 2025-09-29 12:52
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Municipālā policija (16)
Kā jūs savā pilsētā jūtat Municipālās policijas darbu? Kas tai jūsuprāt būtu jādara? Mums te Liepājā tā ir katastrofa - ...
partiju programmas (22)
Vai kads nebutu tik laipns un neiemestu linku kur atrast partiju programmas 11.saeimas velesanam. saskanas centra % ...
Dzīvokļu cenas (41)
visaugstākas Rīgā un pilsētiņās pie Rīgas. Un vēl cēl un cēl un cēl jaunus projektus. Kas viņus pērk ja daudz ...
Divi svarīgi jautājumi mums katram. (15)
Latviju pašreiz nodarbina divi jautājumi svarīgi- Pirmais- kur mīt mūsu 2 miljonais iemītnieks ? Ja tu to ... | ||||||||