![]()  | |||
  | 
| 
 
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
72 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
 
     
Reģistrētiem lietotājiem    
  
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
 
 | 
Dienasgrāmatas (blogi)
 
 Aranija: Nav te vairs ne dāmu, ne kungu. No sākuma viena pludoja, tagad otra. Var OHO klapēt ciet. Pat IG vairs nav ko noriet.Nez kas tām noticis? 
PS. ja pa tēmu, tad šodien 1 kaijeni salātzaļā krāsā redzēju. Šoferis cērtamāks manās acīs nekļuva. Laikam Tev jāskatās uz krāsu, kaut kādai salijušā asfalta tonī vai kādā melni spīzdīgā jāmēģina. #1 2025-09-17 11:21 Feina_Animatore: Nu, ja tev būtu porka, tu noteikti būtu cērtamaks
 tikai nezinām, kurā servisā un cik bieži. 
Jo porka nav mašīna, tas ir abonements uz dārgiem pārsteigumiem. Un beigās sanāk  tu esi cērtamaks, bet maksā citiem. #2 2025-09-17 11:26 Svimpis: es pie ne-leetiem auto esmu pieradis. Esmu VIP klients pie BMW oficiaaljiem :D Labas lietas nevar buut leetas. Taa tas, diemzheel, ir. 
#4 2025-09-17 11:29 raina1970: Manās acīs- noteikti nē. Tehnika ir laba un interesanta štelle, bet- nevajag jaukt nesajaucamas lietas. Tā cērtamība- tb- patikšana, interese- vai nu ir vai nav. 
#5 2025-09-17 11:58 Svimpis: tb., gribi teikt - atbrauktu ar saruuseejushu Opel, un nezaudeetu savu sharmu Tavaas acees? 
 
#6 2025-09-17 12:04 
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs 
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. 
pirtis (7)
 
Sveicināti! Pieredze rāda kad šeit ir labi cilvēki ,kas tiešām ieska labas lietas ,tāpēc arī šoreiz vēršos pie jums oho ... 
Vai mazās Ģildes deju vakaros ir ko darīt 39 gadīgām foršām ... (39)
 
Rītvakar ir pasākums, nezinām ar draudzeni, vi iet, vai ne. Vai tur ir sakarīgi 40 gadnieki? 
Vecpuiša ballīte (14)
 
Pēc 2.mēnešiem precēsies dēls un draugi sataisījušies organizēt vecpuiša ballīti. Piedalīšos, bet organizācijā ...  | ||||||||