![]() | |||
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
84 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lapsene58 dienasgrāmata
CoCoSan: Kā noprotu, tas bija kāds organizēts pasākums sociāli maznodrošinātājām personām?
#1 2025-07-05 22:01 Wintere_: Izklausās pēc Pilsētas svētkiem. Kuldīgā ir kas līdzīgs, dažādi koncerti un pasākumi ielās un baznīcās, ielu tirdziņi utt.
#2 2025-07-05 22:24 lapsene58: Pie mums tāds pasākums notiek jau vairāk kā desmit gadu garumā, kurš vienmēr ir divas dienas. Katru gadu tas ir veidots ar citu tēmu. Šogad ir tēma māja.
#3 2025-07-05 22:37 CoCoSan: Tādas domas, jo kņopienes politiskā pārliecība, ka apkārt nabadzība vien un trūkums apkārt. To tak šodien tā jokainā zēna topikā pati klāstīji. Un kā zināms,- izsalcis cilvēks ir dusmīgs cilvēkus, kuram ne līdz koncertiem un izstādēm ar visām zaļumballēm.
#5 2025-07-05 22:48 lapsene58: Diezgan labi zinu kā iet pensionāriem un kā aizbāž mutes reāla darba darītājiem. Ja kas nepatīk vari iet, rinda stāv pie vārtiem uz tavu darbu. Tikai tad, kad aizej projām to rindu gan neredz pie vārtiem. Ja saproti, ka tevi čakarē ar algu, neko jau panākt nevari. Jāpasakot paldies, ka to pašu viņam vēl maksājot. Kur cilvēks liksies, nokar galvu, un velk to vezumu tālāk. Nevajadzētu izsmiet tos cilvēkus, kuri zina vairāk par tevi. Ja kādreiz darbā par aizvietošanu maksāja 30 procenti tad tagad tikai 10, jo redziet nav naudas. Par to jokaino zēnu, bet viņam ir acis ar kurām viņš redz un galvā ir smadzenes. Te viena daļa plivinās pa mākoņiem, vajadzētu ieslēgt loģisko domāšanu un nosēsties uz zemes.
#6 2025-07-05 23:13 CoCoSan: Lai vai kā, kņopien, šie cilvēki un arī tu 109 eiro nesaņem penzijas vietā. Tas nu būtu viens.
Ir ēbrejiem labs teiciens: pārāk zemu neklanies, lai kāds tev veikli neuzsēžas kaklā. Tas nu būtu otrs. Kas lūdzu tam zēnam ir?...jāsāk atcerēties, kuras Latvijā bija skolas, kurās sagatavoja šos acīgos un apsmadzeņotos zēnus un meitenes ar īpašo loģisko domāšanu un sēdēšanu zemes līmenī. #7 2025-07-05 23:45 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |