![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
Sanija_: Kas par daudz, tas par skādi! Ik pa laikam ir bijusi ažiotāža par dažādu produktu lietošanu. Ir jābūt diezgan zinošam produktu izvēlē, lai saglabātu veselību.
#1 2025-05-08 10:12 DanaL: Gaļa ir nopietns un dabīgs olbaltumvielu avots un mums ikdienā tās tomēr jāuzņem. Ir arī citi avoti - gan dažādi proteīnu pulveri, gan olas un piena produkti, par kuriem arī nav viennozīmīgas nostājas to bīstamības sakarā. Savukārt, lai pārtiktu no augu valsts olbaltumvielām, tie jāpatērē milzīgos apmēros.
#2 2025-05-08 10:28 straume22: Laba tēma, patika ieraksts DG:)
Viss ir ēdams. Nelielos apjomos. Arī parastais akas ūdens, labas kvalitātes, var būt bīstams cilvēka organismam. Ja daudz izlietot. Produktu savienojamība un nesavienojamība. Sanāks pašsaindēšanās. (c):" Būtiski ir zināt, kādus uztura līdzekļus drīkst lietot kopā un kādā secībā, bet kādus ēst atsevišķi." Turpinājums: http://veseligazeltene.wordpress.lv/uztura-lidzeklu-savienojam iba/ #4 2025-05-08 11:01 Bellatrixa: Man domāt, bīstams var būt jebkas, ja nav mēra sajūtas. Nav jau jāēd katru dienu un nepārtraukti. Un ar tiem pētījumiem tā interesanti vienmēr. Kaut vai par kafiju, piemēram. Stipri pretrunīgi un visdrīzāk kādam izdevīgi :)
#5 2025-05-08 11:01 Luusila: Ik pa laiciņam dzirdams, ka tas produkts bīstams, vai šis nelabs. Es pieturos pie stingras pārliecības, ka jābūt dažādībai un jāievēro mērenība. Tāpat uzskatu, ka vajag ieklausīties savā ķermenī. Nu ja man neizraisa apetīti kaut kas, kas citiem garšo, tad to man arī nevajag. Visbīstamākā ir vienveidība un ēšana lielos kvantumos.
#6 2025-05-08 11:34 Reds: Labāk ka zinatnē ir riņķa dancis, līdz nonāk pie kaut kādas ticamības, nekā ka ir vienīgā taisnība un zinātne tiek pataisīta par reliģiju, pilnībā ignorējot ieviestās zinātnes prakses.
#7 2025-05-08 12:48
Pārējos 25 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ziedojiet ,lai nezagtu?284 tūkst. Ls? (21)
Vienu un to pašu reklāmas paņemienu vairs nevar atkārtot........Tagad naudas loma manā dzīvē ir ĻOTI mazsvarīga ,it ...
Bardaks vai birokrātija starpvalstu standartos Covid-19 ... (36)
"Apvienotajā Karalistē pret Covid-19 potētie cilvēki var iebraukt Latvijā, bet nevar apmeklēt mūsu koncertus, pasākumus ...
Labāk manu galvu ņēma (28)
Klausos tagad Skyforger dziesmu ar šādiem vārdiem: "Labāk manu galvu ņēma, Nekā manu tēvuzemi" Jūs arī tā domājiet? Jūs ...
traceris gaisregis (24)
re kaa piepildijaas..nedeelju atpakalj rakstiju ka muusu taukmuulji pieneemushi gudru likumu kaa tautai acis ... | ||||||||