![]() | |||
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
97 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Epifanija dienasgrāmata
988: O, beda... 🤔
#1 Nezinu, ka ar apenem, bet hokejistiem "rakushka" - aizsargekipejums mantibai - jauzliek kartigi. Nedo dies, ja dabu a shaibu, tad psc #2 2025-03-15 21:45 DanaL: Ko niekojies ar runāšanu (rakstīšanu)!!!
Tak nodemonstrē kā vajag. Uztaisi roļiku un ieliec soctīklos. Būsi ne vien uzskatāmi izmācījusi nemākules, varbūt kļūsi stāvus bagāta :)) Nu, vismaz bildes studijā! Uz priekšu! #5 2025-03-15 23:12 tracer: danucits uztraucies😃
tas taads epifaanijas maajiens ar koku par danucisha bildi😃.taapeec taads satrauciens. tak bildes te katastrofaalas babuljiem meeteliishos gedrbtas.miglas bildes.pat kermenja aprises nav iespeejams noteikt😃 toties zeelabas ka iistu viirieshu neesot gan skan pa visu portaalu😃 #6 2025-03-16 05:57 DanaL: Smieklīgi, ka galvenais kritiķis ir tikls un šķīsts pamuļķis ar apšaubāmu gaumi, kam pašam nav nevienas (!) bildes. Starp citu, pamuļķim vienīgajam nepatīk. Neba nu velti pamuļķis!
Un tad šis pamuļķis brīnās, kur pazūd jaunpienācējas. Tak ienāk, apskatās, ka te visi opji izskatās pēc globusiem un vēl nemitīgi sludina *uiņu, pagriežas un aizmūk uz neatgriešanos. Ko te var nesaprast pat pamuļķis?! #7 2025-03-16 07:22
Pārējos 20 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vecas guļbūves iekštelpu remonts. (10)
Veca guļbūve. No ārpuses apmūrēta ar baltajiem silikāta ķieģeļiem. Iekšpusē vecais apmetums uz skalu režģiem, kurš ...
Ūdens caurules tīrīšanas (5)
Kā iztīrīt karstā ūdens trubu no visādiem nosēddraņķiem (smiltīm)? Sūknis boilerī iesūca smilšainu ūdeni un tagad ...
Dzīvžogs vai parastais - kas lētāks un labāks? (9)
Mājaslapās diemžēl neviens nenorāda cenas, tapēc nesaprotu vispār cik izmaksā uzlikt žogu ar auto vartiņiem?
Pirtslāvu remonts. (19)
Oshkoka pirtslaavaam ir plaisas un izdrupushas zaru vietas. Ar ko labaak aizpildiit? |