FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
988 dienasgrāmata
 Piektdiena 07-03-2025 22:21 7  675

Atbilde uz (muzam jaunas) Vecas Piepes sasapejuso Q 🤔

"kāda mārrutka pēc, amerikāņi jau 2x balsoja par šito ākstu". Easy, sister. Tramps velesanas zaudeja. To saprot visi, kas orientejas Amerikas politiskos rasklados. Demokratiem tik vien vajadzeja, ka nolikt vinam preti "normalu" kandidatu un uzvara butu kabata. Ta vieta partijas veca gvarde ar Nancy Pelosi prieksgala izvelejas "katastrofu" varda Kamala, var teikt, uzdavinaja Trampam vel vienu terminu. Un tgd var tupi blenzt viens uz otru un platit rokas. Vispar, vecajam Dzo nemaz nebija jabalotejas. Partijas otraja eselona pietiek jaunu, spejigu kadru.

Amerikas veletajus var iedalit 3 grupas:

1) Die hard trampisti, gatavi atdot dzivibu par savu elku. Viens idiots auroja no tribines: I`ll take bullet for him. Bet pecak liecinaja tiesa pret Trampu.

2) Nepieradinatie. Politiski neaktivi, bez prioritatem. Balso neregulari, pamata par tadiem, kuri prot labi ieliet ausi, ka Tramps.

3) Demokrati. Patologiski neieredz Trampu, kaut vina politiku izvairas kritizet

Ne Demokratu, ne Republikanu baze nespej nodrosinat nepieciesamo elektoru skaitu, lai garantetu uzvaru, bez palidzibas no malas - Nepieradinatiem. Un pietika neizlemigam veletajam 1x paskatities, paklausities, ka Kamala "dziva" intervija mocas bez teletexta degungala, uz nopietniem Q atbild ar nekontroletu zviegsanu, bezsatura DEI parmalsanu, vins nodomaja, nu ne, sito duru gan ne. Tad jau labak tas mopsis. Nekada MAGA jau nebus, bet vismaz "patiris" Ameriku. Vienigais, kuru Kamalai izdevas iespaidot, izradijas Sasha Barons Koens aka Borats: Kad ieraudziju Kamalu, pec ilgiem laikiem man uznaca Election. Ta ka, bus vien jasadzivo ar Donaldu. Pilnigi iespejams, ne tik vien 4 gadus. Stiprinies!

Nav launuma bez labuma. Baidena valdiba amerikaniem neko labu nesolija ne iekspolitika, ne arpolitika. Tik vicinaja DEI karogu, kamer Ukrainas konflikts virzijas uz nekurieni, Ukrainas pakapenisku noznaugsanu. Ap 2024 gadu kluva skaidrs, ka ceret uz uzvaru kaujas lauka, par spiti visam piegadem, izlukdatiem, kaujas tehnikai, nevar. Ukrainiem, gan dozeti, bet sadeva visu, ko prasija: tankus, raketes, F-16 lidenes, uz ko lika tik lielas ceribas. Sak, kontrolesim gaisa telpu, sakausim krievus. Finala nonema visus ierobezojumus bliezt pa Krievijas objektiem kur grib, kad grib. Bet no gaidita luzuma ne vests. Tatad, ne Krievijas pretrakesu kupols tik caurs, ka gribejas domat, ne Rietumu ieroci tik efektivi. Nu tad ko. Jasledz miers, tb, japiedava neizskirts, ko Putins var ari nepienemt. Krievija ir iejutusies spele. Plus, par "lielgabalu galas" trukumu, atskiriba no Ukrainas un ES, nekad nav sudzejusies.

Tu, Piep, Krievija padzivoji. Labi zini, ka no berna kajas tiek zombeti nakamie Tevzemes - kada Tevzeme, bl, Maskovijas sagrabtas zemes 1/6 sushas apmera - aizstavji. Tadiem tik iedo ieroci un paradi, kur ir ienaidnieks. Valsts civila dzive ir parsatinata ar militaro terminologiju: pod pricelom, po bojevomu, razvedka bojem, poslednij boj, on samij trudnij, utt. Piemeram, izlaiduma eksamens. Rezultata krieviem ir samera mazs dezertieru skaits, par atentata meginajumiem nerunajot. Atceries runas, ka Putinu "savejie" novaks. Drizak, vins visus novaks.

p.s. Ta ka rit visa progresiva pasaule ar 1/6 sushu prieksgala lieli svetki, teiksu: Bil ja v Brjanscine, Smolenscine, .. No tjanet k Zenscine. S prazdnikom!

Trachuks Pestisanas armija jeb kas ... Vai sitaja kads nomirijis? 🤔
Komentāri
DanaL: Ļoti laba atbilde.
Bez tam, ar visu pārējo stipri bagātajā valstī ir acīmredzama politisko spēku nabadzība.
Ir skaidrs, ka jaunam spēkam ienākt ASV politiskajā arēnā ir teju neiespējami, taču tieši šīs vēlēšanas pierādīja, ka balsoja nevis par labāko, bet pret sliktāko no sliktākajiem.
#1
2025-03-08 08:42
988: Nu ka. Nekas vel nav panakts, neskaitot lielu troksni un haosu pasu majas, valdiba.Tarifus te ievies, te atcel, te iesalde. Masks skraida apkart, ka tads dzokers, bez istas skaidribas, kadas ir vina kantora DOGE funkcijas, pieprasa valdibas departamentu darbiniekiem atskaitities par paveikto, kamer vadiba iesaka vinu ignoret, utt. Idejas jau nav sliktas, trukst koordinacijas. Varbut iestradasies ar laiku
#2
2025-03-08 09:27
988: Tikmer krievi viena miera turpina metodiski bombardet Ukrainas infrastrukturu, iet boja civilie ☹️
#3
2025-03-08 09:45
VECA_PIEPE: Brāl, Piepis politikā nav pilnīgs profāns. Pareizāk sakot, Piepis šajā štellē nav gluži ar pirkstu taisīts.:)
Es savas DG ierakstā jautājumu pacēlu tīri cilvēciski emocionālu apsvērumu vadīta, vairāk vai mazāk pievēršot uzmanību izbrīnā par konkrēti vidējā slāņa amerikāņu domāšanai un spriestspējai- kopējās masas vēlētāju izvēlei.
Pirmsvēlēšanu kampaņas laikā, es no tiesas biju pārliecināta par to, ka amerikāņu tauta neizvēlēs Trampu (lai nu kuru, bet tikai ne viņu!!!) par ASV Prezidentu,...jo loģisku apsvērumu dēļ, tautai vajadzēja pietikt ar to pieredzi, ko amerikāņi saņēma no Trampa solījumiem un melu gūzmas viņa iepriekšējā prezidentūras laikā. Uvi,...amerikāņiem, kā izrādās, atmiņa ir nepiedodami īsa!

Brāl, paldies Tev par atsauksmi!
#4
2025-03-08 15:32
988: My pleasure! 😃 Sapratu jau sapratu. Tomer, domaju, ja Tu butu noskatijusies kaut paris Kamalas uzstasanas live, varertu sakt saubities. Diemzel, ne 🇱🇻, ne 🇬🇧 mainstream mediji so kampanas pusi saprotamu iemeslu del neatspoguloja. Kas Kamalai nepalidzeja, ibo visadi podkasti, Maska X, Trampa Truth Social ir pieejami visiem. Es nesteigtos ar talejosiem secinajumiem. Have a nice weekend! 👍
#5
2025-03-08 17:46
pavadonis1971: var jau vaavuljot ka nav mo uztraukties
realitaatee jkrainas fronte kurskaa paarrauta.jl tramps atsleedza starlink.
latvijaa pie dirsas taas muitas nodevas.no taa nemirst
mirst ja tramps karo krievj pusee.
un vinsh to dara.nesleepjot
a juus te pa veeleeshanaam tirdznieciibu.tipiski eiropieshiem.gudri dirst un izteikt prognozes
#6
2025-03-09 10:23
988: Tik daudz absurdu aplamibu tik isa texta vajag macet sarunat 🙄 Nepulesos atspekot, pietiekosi to esmu darijis. Tu vari uztraukties, cik gribi. Kliegt, brekt, krist gar zemi, karpities... Tas noteikti palidzes ukrainiem 🤔🤣
#7
2025-03-09 11:36
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅