FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS PIEREDZES APMAIŅA
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Ammenika,  15-01-2025 11:52 6  30

Nesaprotu.

Noskatījos vienas veikala īpašnieces gaudas, pārmetumus un gandrīz draudus konkurentēm, kuras Itālijā vairumtirdzniecības bāzēs maisās pa kājām un dempingo cenas. Uzcenojumu vajagot likt ne zemāku par 2, 6 no bāzes cenas.

Kas pārsteidza? Pircējas, kuras draudzīgā korī māja ar galvām un teica, jā, jā, baigās maitas, zāģē zaru, uz kura pašas sēž. Vajag mūs, pircējas, tā riktīgi obģirat, tā, lai saimnieces ģimenei nekā netrūktu.Viņa taču nodokļus maksā. Varētu padomāt, ka citi nemaksā. Pat pensionāri maksā, par strādājošajiem nemaz nerunājot.

Tad kādēļ pārdzīvo par aptiekā pielikto 1, 50 €, kāpēc apsūdz RIMI, Maksimu un ko tur vēl, ka augstās cenas sarunājuši? Vajag pasludināt lozungu-maz naudas-uz veikalu neej, tev tur nav ko darīt.

citi ieraksti Ammenika d-grāmatā
Komentāri
Brendija: Īsti nezinu par ko ir runa. Bet man tāpat kā vairumam sieviešu ir tik daudz drēbju, ka krīzes gadījumā varētu gadiem neko nepirkt. Iesaku visām pamēģināt valkāt to, kas jau ir.
#1
2025-01-15 12:19
Ammenika: Drēbju daudz, tas tiesa. Varbūt tiešām labāk naudu noziedot kādam, kuram vairāk vajag.
#2
2025-01-15 12:26
Sanija_: Bija pētījums - Latvijas pircēji palielinājuši pirkumu skaitu ārzemju interneta veikalos. Par ko cepiens? Katram ir izvēles brīvība.
#3
2025-01-15 13:55
tracer: tuuliit atskries oho oligarhi un nosauks tevi par kapeikjaajeeju😄
te labais tonis skaitaas.ja maksaa cik prasa😄
katra noraade ka tiec apkraapts tevi noliks ciiksteetaaju un viss slikti kastaa😄
#4
2025-01-15 16:44
Ammenika: 100 punkti. Jo kā gan citādi Latvija nonāktu visnabadzīgāko valstu ES bronzā, aiz Rumānijas un Bulgārijas. Varu iedomāties, kā itāļi ņirdz par Latviju, kur aldziņas tik knapas, bet tirgotāji var atļauties uzcenojuma koeficientu UK vai DE līmenī.Dabiski, ka viņi slavē tos pārpircējus, kuri ir tik talantīgi apjājot pircējus, ka tie pat priecājas, ka apjāti. Tas taču ir talants?
Polijā šīs preces tirgo par daudz zemākām cenām, kaut arī maksā nodokļus valstij.
#5
2025-01-15 18:51
Sanija_: Latvija nabadzīgāko valstu skaitā nonākusi daudzu iemeslu dēļ, bet nevar pārmest tirgotājiem, ka tie grib nopelnīt. Biznesa definīcija ir - nopelnīt. Ja vien nav karteļa vienošanās, pieprasījums - piedāvājums tāpat noliek visu līdzsvarā. Nevar salīdzināt valstis, kurās ir dažāds iedzīvotāju skaits un nodokļu sistēma.
#6
2025-01-17 09:56
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Dzīvžoga izvēle. (8)
Māja atrodas ielas malā,kura nav asfaltēta.Tā nav nekāda centrālā iela,bet maza mikrojana ieliņa.Gribu iestādīt ...
Javas sagatavošana mūrēšanai. (8)
Kā sagatavot javu mūrēšanai, kādā proporcijās?
Dokumentu sakārtošana dārza mājai, kuru gribam kā dzīvojamo ... (6)
Vēlamies savu dārza māju dokumentāli (zemesgrāmatā) ierakstīt kā dzīvojamo māju. Kāda ir lietu kārtība?Zemes dienests ...
Kur likt šīberi dūmvadam? (6)
Mazai malkas krasninai liksu 1,5m garu vertikalu metala dumvadu ar 90°likumu, ieeju skursteni. Kur vislabak ielikt ...
Kur Rīgā vai rajonā var iegādāties logu stiklu? (12)
Varbūt kāds zin kur Rīgā vai rajonā var iegādāties logu stiklu,nepieciešams iestiklot pāris logus..

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.