![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
filmasmultenes dienasgrāmata
dabasmiilis: Labāk ir nezināt! Pārāk dārgs prieks - beigās vēl kādu triperi noķersi, nāksies ilgi ārstēties, būs trauma uz visu atlikušo dzīvi! [nerunāju no personīgās pieredzes!]
#5 2024-11-21 19:43 Ruu: Varbūt vajak piespraust lapiņu pie staba?
Esmu redējis pilsētā tādas lapiņas piesprauž tie kas dzīvokļus izīrē, un tie kam pazuduši suņi. Augšmalā uzraksta tekstu. Apakšmalā daudz reizes savu telefona nummuriņu, un starp rakstīto nimmuriņu ar šķērēm sagraiza lai var viglāk nopēst. Rezultātā iznāk līdzīgi kā tādi maziņi makaroniņi ar telefona nummuriņu, un katrs kam tas interesē var to nimmuriņu noplēst, paņemt līdzi uz mājām un pēc tam kad vajag ņemt un piezvanīt. #7 2024-11-22 22:30
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Spēles publiskiem pasākumiem? (4)
Man ir jāizdomā dažādas, spēles, aktivitātes priekš publiska pasākuma, kurš norisināsies ārā. Tēma var būt saistīta ar ...
4 Balti Krekli (35)
Vai lai apmesties pie jūras ar telti ir jāmeklē speciāla ... (3)
Taisos braukt pie jūras uz pāris dienām ar telti, pafilmēt, pafotografēt, pačilot. Varbūt kād(a)s var ieteikt skaistu ...
vecmeitu ballīte (13)
Tā,kā mana māsa augustā precas,tad nu kopā ar draudzenēm gribam sarīkot viņai vecmeitu ballīti.Iesakiet,ko parasti dara ... | ||||||||