![]() | |||
|
|
Iepazīsties
350 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Freddy Krueger: He, he, a tur vēl kas jāsaka? Tā pat nav skaidrs?
Labi, tracer, šinī gadījumā diez vai ir objektīvi spriest par visiem dažu "tu tū" kontekstā... Bet "tu-tū" izpildās par visiem 200%, tas reiz tiesa... #1 2024-08-25 09:31 Freddy Krueger: Laikam pat lapsācija tūlīt sāks rēkt par faktu, ka es atzīstu viņas taisnību, bet, bļin, ne es vienīgais, kuram atliek tikai piekrist. Gadiem ejot esmu nācis, un gājis, un - katru reizi, atgriežoties, atliek secināt, ka vispārējā stulbuma latiņa atkal pacelta augstāk...
Un pat Straume to morālo "caurvēju" nespēj atšķaidīt, kaut cenšas... #2 2024-08-25 09:40 Emma45: Nu a IG, kā pātīk? Tur darbojas OHO izlase, kura katru rītu tautai nolasa sprediķi, cik mēs esam atpalikuši, neaugam un kādēļ nemācamies no viņām.
DG cilvēki baidās ko normālu likt, jo sāksies zākāšana. Es izfantazēju mēnesi vecu zīdainīti, un skat, jau piemin krustu šķērsu.Tagad meklēju idejas, kā vēl varētu iznest cauri tās pamuļķes. Nekad te nepostētu ko sev svarīgu. #3 2024-08-25 09:41 CoCoSan: Visvairāk iespārda oho tikumības policija, kura pati pārpisusies ar puspasauli un par to pastāstījusi visai pasaulei 🤣
#4 2024-08-25 10:50 tracer: Tagad pa teljuku iet "miranda"
Lieliski sasaucas ar oho personaaziem😃 Un mirandai seriaalaa ir draudzenes😃 Liidzigi domaajoshas😃 #5 2024-08-25 10:51 tracer: Coco.tu ko😃
Tr visas ljoti nopietnas sievietes Tas neskaitaas ka nopietnaa mekleejumos nenopietni ar pusduci kniebusies😃 Galvenais meerkis tak nopietns😃 #6 2024-08-25 10:54
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kurā partijā lai iestājas? (34)
Esmu sapratusi, ka bez partijas aizmugures man neko daudz šajā dzīvē nesasniegt. Tāpēc priekšvēlēšanu gaisotnē vēlos ...
Vai man vienam sāk šķist, ka mūsu "Nācijas tēvs" rīcība ... (23)
Tai skaitā arī izteiksmes veidā, valodā.
Kapitālisms at its best. Amazon piemērs (17)
Šajās dienās parādījusies ziņa, ka Amazon ik gadu atlaiž ~10% darbaspēka tikai un vienīgi performance dēļ. Un atlaišana ...
Kariņa dārgie lidojumi, vai pamatoti? (63)
Ja nepamatoti izsauc ātro palīdzību, pašam jāatmaksā, kāpēc valdība un Kariņš neatmaksā nepamatotus lidojumus un ...
No Baltijas valstu viedokļa-Tramps vai Obama? (18)
Anti-Trampa kampaņa uzņēmusi milzu spēku visā pasaulē, kā vienmēr pieasaistot 60% statistu, kuriem zināšanu nav, bet ... | ||||||||