![]() | |||
|
|
Iepazīsties
350 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: attaalinaati no teemas..bet kaa veel piemeers
gadus triis terorizee autovadiitaajus riigaa ar stabinjiem.ar velojoslaam.staavvietaam un nu jau pilseetvides eksperti atziist ka taa bija kluuda.represeet autovadiitaajus jo rezultaats redzams.riigas centrs jau izmiris.cilveeki beeg no taa jo izraadaas.kaa es to teicu gadus atpakalj ka velopedaalis nav maksaataajs.pateereetaajs tas ir plikadiida..un vinjam riigas centra piedaavaajumi nav pa kabatai un luuk rezultaats latviski sakot visas shiis inovaacijas satiksmes droshiibaa ir totaals suuds #3 2024-06-29 09:18 Svimpis: tev 99% no tehnologjiskaas attiistiibas nav vajadziigi. piedod. tev pietikstu tikai ar internetiem - lai var savu mumumu pastrochiit.
#4 2024-06-29 09:31 tracer: svimpi
paluugshu bilam geitsam lai tev implantee uz pieres vairoshanaas orgaanu tadu nocipotu. kaa tikai iedomaasies ka gribas sex.taa uz pieres shis jau gatavs😄 iedomaajies cik eerti😀 un busi moderns.nocipots #5 2024-06-29 09:39 Vineta_: Īsti nesaprotu, kāpēc aizstāvi, var teikt potenciālos noziedzniekus,kas apdraud ne tikai sevi, bet arī citus? Arī visus centies apdzīt par katru cenu un kā izmanto ietaupīto minūti?
#6 2024-06-29 11:02 Bazhix: Iespējams, ka vajadzētu par šo tēmu atsevišķu DG ierakstu, bet īsumā - jo nabadzīgāka valsts, jo debilāk brauc. Resp., fotoradari un kameras ir sekas tam, ka tracers zog un nemaksā nodokļus. Bet šis tracerim nepatiks, jo vainiot fotoradarus ir stipri vienkāršāk 😁
#7 2024-06-29 11:29
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pajautāju Gobzemam (35)
Pajautāju Gobzenam fb par viņu partijas saistību ar Šleseru un Saskaņu. Un viņš mani nobloķēja. Paši baigi sašutuši, ka ...
Melnais humors (32)
Kādi ir jūsu viedokļi par melno humoru?? Par apcelšanos nāves un miršanas sakarībā??
Kurš uzvarēs Francijā? (32)
Kurš kļūs par nākamo Francijas prezidentu? Švāba skolnieks Makrons vai franču daiļava Lepēna? Vēlēšanas 24.datumā.
Vai pareizi būtu pārtraukt cigerešu pārdošanu brīvā ... (22)
"Islandē ir izstrādāts jauns likumprojekts, kas paredz izbeigt cigarešu pārdošanu brīvā tirdzniecībā un tās pārdot ...
Ko domaajiet par Anarhistu kustiibu? (23)
Vai kaads ir intereseejies...varbuut pats JAU atrodas shaadaa praata staavoklii?? IIsteniibaa, neko nepareizu jau vinji ... | ||||||||