![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
filmasmultenes: Pilnigi vienalga tadas velesanas. Vinas vareja ari nebut. Tapat nekad muza nesu velejis un tapat neiesu turpmak. Mana pase vel ir tuksa.
#1 2024-06-08 20:28 Klarine: Tu vari , vienreiz, paklusēt un aizvērties? Nelabi kļūst no tādas verbālās caurejas!
#2 2024-06-08 20:37 LaskovijMerzavec: Tām aploksnēm bija izmantota brāķēta izzūdošā tinte!
Toties vakcinētajiem vispar nevajadzeja aploksnes, čips pats atzīmēja vajadzīgos kandidātus, kamer vēlētājs banānu ēda #4 2024-06-08 22:18 tracer: kaa tad.nejaushiiba
un arii ndjaushiiba ka netiishaam cvk datu baaze ar uzkaaraas😀 cik juus tomeer esat naivi.labticiigi😄 nu bet neviena valsts nevarddtj pastaavedt bez lohiem.tas nu ir pieraadiits #5 2024-06-09 06:51 LaskovijMerzavec: Tā viņš ir!
Neizglītitiem ieziemiešiem arī pērkons bija Dievs. Un visur saskatīja Dieva pirkstu. Tapat tagad, pamatizglitibu ieguvušajiem visur rēgijas sazvēriistības un mēginājumi viņus apkāst! Atnāktu psrs un šitādus tracerus pieliktu pie darba un figu pabalsta veidā malku vēl dotu #6 2024-06-09 07:16 tracer: eiropas siltie kreesli labi apmaksaati
tur alga piecos gados sasniedz miljonu eiro un tieshaam domaajat ka jebkuraavdariijumaa kur miljoni grozaas viss pa godiigo? kaa jau mineeju.bez bio masas valsts nevar pastasveet kasdam mulkim tacu jaapmaksaa taas deputaatu un iereednju algas #7 2024-06-09 07:39
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pajautāju Gobzemam (35)
Pajautāju Gobzenam fb par viņu partijas saistību ar Šleseru un Saskaņu. Un viņš mani nobloķēja. Paši baigi sašutuši, ka ...
Ar ko lepojas latvietis? (26)
Itāļi uzskata ka 80% pasaules kultūras vērtību atrodas viņu valstī, frančiem ir revolūcija, britiem Zelta laikmets un ...
Vai paarvaldat (zināt labi) valsts valodu, zemē, kuru esat ... (8)
Protams, jautājums tiem, kuri nedzīvo savā Dzimtenē.
Negatīva attieksme pret etnisku vai reliģisku grupu ir ... (17)
Negatīva attieksme pret etnisku vai reliģisku grupu ir rasisms? Tikko izsmējos par teksu netā: Islāmohobija ir ... | ||||||||