FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Trešdiena 29-05-2024 19:13 4  29

kas ir nato?

nu moins.nu kur gar buut shitaada neizleemiiba.es pat teiktu kaitnieciiba

runa par to ka zviedrija gatava dod savus grappen izniicinaataajus.un cik sapratu tuvaakaa laikaa

protams zviedru aizsardzibas ministram uzreiz zvans no nato teoreetikjiem

lai nedodot izniicinaataajus

protams ar atrunaam ka ukrainjiem jaakoncentreejas uz f 16 un bla bla bla

viss jau buutu ok..bet tos f 16 pirmos sola gada beigaas.cik sapratu.

jopcik tas ir peec pusgada..un arii tad iedos divas ljotenes un lieliisies ka nu tik paliidz

vienkaarshi nozeelojami.lai neteiktu vairaak

man ir sajuuta ka ukrainji neieredz.ieniist krievus.logiski.domaaju peec krieviem otra niistamaa suga ir nato.tieshi deelj taas raustiishanaas.divkosiibas

sak.strunts.juus tur veel pusgadu apglabaajiet kaadus tuukstoshus savu pilsonju

mees te paskatiisimies.

esmu sapratis vienu..demokraatija ir vaaja.impotenta.

teikas aktualitaates Esam godigi latvieshi?
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~698)
Komentāri
CoCoSan: Daudz gaudosi, dabūsi totalitārismu.
#1
2024-05-29 19:32
swim_: NATO ir kā jaunava, daudzsološa, bet mazdodoša. Vairāk nekā skaidrs, ka piedalīsies tikai spēlītēs, bet kad krievs reāli nāks, izdomās, kādēļ nevar palīdzēt. Visticamāk, ka tādēļ, lai putinu nesadusmotu.
#2
2024-05-29 20:39
Ruu: Nu ja Tracers būtu gatavs doties uz Ukrainu, pāris nedēļās ieviestu tur kārtību un strikti nosolītu ka visi tai pasākumā iesaistītie un piesaistītie ukraiņi viņa viedā vadībā pāris nedēļās iemanīsies nevainojami pārvaldīt to JasGripenu stūrēšanu, šaušanu ar kolimetu, bencīna uzpildīšanu un ļurīgo savienojumu iesmērēšanu, es domāju ka Zviedru deputāti tomēr pārdomātu un dotu tos airoplānus neskatoties uz NATO ģenerāļu ieteikumiem.
#3
2024-05-29 22:11
Siirups: Ukraiņi neienīst ruskijus. Šī ir Pasaules valdības specoperācija, lai sanaidotu draudzīgās tautas, iznīcinātu ar rietumu dzīvestilu nesabojātos cilvēkus un vēl iemesli, kurus neminēšu, jo tāpat nesapratīsiet.
Nato valstu tieša neiesaistīšanās ir nāvējoša nodevība pret mūsu cilvēkiem.
#4
2024-05-31 18:02
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Politiķu atbildes (38)
Cien. publika! Skatos vēlēšanu (labi, sauksim, to tā) debates, un... saradās 2 jautājieni: 1. Jūs esat vīrietis? ...
"imūni pret piečurātu ūdeni" vai vienkārši muļķi? (27)
"«To, ka latviešu lielākais vairums iet zem nosaukuma «muļķi», jau pierādīja parakstu vākšana referendumam par Saeimas ...
Vai demokrātija mūsdienas mēdz pastāvēt? (18)
Mūsdienu demokrātija ir spekulācijas priekšmets
Šodien atkal melnie karogi pie mājām (24)
Par ko šodien sēro latvju tauta? Kāds ir nomiris?
Patriots un/vai Tēvzemes Sargs.... (14)
Kā Mēs uztweram abus šos apzīmējumus? Vai pieņemam,ka starp Tiem ir Atšķirība ,vai ar Vienas Medaļas -->divas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅