![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: beediigi.ka neesaajam paarpalikumus
lai vai kaa mazaam tautaam gruutaak dziivot.. jaabaidaas ka okupees.mazaa tirgus deelj viss daargaaks.sliktaakas kvalitaates.arii muusu balsii neviens neieklausaas🥺 #1 2024-05-08 17:02 jozolsen: Vēl arvien viss tiek ražots sīkajiem 160 cm augums ar atbilstošu svaru..Apavi, galdi , krēsli,gultas, matrači..
#3 2024-05-08 17:25 Bazhix: Pirms nedēļas redzēju Stambulu par 125eur abos virzienos. Bagāža vēl 30. Ja reiz tur viss ir tik kruta un lēti, tad viens tāds brauciens apģērbj uz visu šo un vēl nākamo vasaru :) Plus ir iespēja redzēt, kas notiek citur un uzcept vēl kādus 5 topikus, cik citur forši - vieni vienīgi ieguvumi :)
P.S. Stambulā pat pietiek ar krievu valodas zināšanām. Resp., jebkurš taksists spēj tikt galā :) #4 2024-05-08 17:34 Svimpis: kokosani - kursh nu buuut blatojis. Pati rakstiiji, kas savu sony tv poddelku paaris gadus atpakalj aizvaaci uz pirti. Attieciigi, viemaz 25!!! gadus to suudu skatiijies. Un par auto izmaksaam tev NULLE jeegas, no kaa top skaidrs - auto tev NEKAD nav bijis. Tad ko blato, lauku tante?? :D :D :D
#5 2024-05-08 17:38 CoCoSan: #5. Pērtiķi, tas tavas behas kā oriģinālās no sabiles un kandavas. 🤣 sony tv tika sony veikalā pirkts, kamēr tu biķernieku mežā ar puņķiem un siekalām līmēji rādiò vef. 😅
Attiecīgi, laba manta kalpo ilgi, tas nav no pamoikām izvilkti kasešu magnetafòni narkomānu pritoniem.🤣 Nav nav man bijis auto ar kuru jābrauc evakuatorā pienaglotam un piesprādzētam pie behas.😂 #6 2024-05-08 18:26 Svimpis: yesssss. 90tajos ´´veikalaa´´ pirktaa ´´sony´´ tv poddelka novilkusi 25 gadus :D :D :D sieviskji, izdzeesies :D
#7 2024-05-08 20:30
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
grautiņi Londonā (16)
Kas tie par grautiņiem Londonā? Kad ir grāvēji un dedzinātāji? Ļoti īpatnējs ziņu pasniegšanas veids, nepasakot ...
Ko jūs domājiet par jauno likumu? (40)
Kas paredz atlaist no darba skolotājus, kas neslavē valsti un citādi domājošos, kuru viedoklis nesakrīt ar oficiālo?
visiem brashajiem tv ekraanu karotaajiem (65)
tagad nonstopaa visi klaaree ka nu tik brunosimies.nu tik aizstaaveesimies.labi jau buutu ja mees to vareetu..krievu ...
Kādas domas par Jauno Domes sastāvu? (19)
Vai domājat,ka korupcija ar šo sastāvu nairs nebūs,vai viss būs pa jaunam,vai tapat pa vecam?
Kas vainas šiem cilvēkiem? (54)
Uzreiz atvainošos par smagu tēmu... Kaut kā nebija ar ko aprunāt, bet miera arī nē... Varbūt šeit ir kāds, kas kaut ko ... | ||||||||