![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
jozolsen: ´Tikai tas kurš spēj savas kļūdas atzīt, spēj tās labot.´
Nu nekāda noslēpuma. Vēl arvien vecie perdeļi perdelē. Tu viņiem esi traucējošs. #1 2024-01-10 10:13 CoCoSan: Nu kā lai tev saka, ne katrs veidotais tēls attaisno oho statistiku. Možbi tev arī baigi trūkst kremļa vates un propogandas arī oho, tad droši jākāto uz adnaklasņiki.ru, telegram vai vnk jāpasēž uz soliņa savā mikrorajonā.
#2 2024-01-10 10:34 tracer: Aaa.😃no 10 janvaara jaasludina tik miilas staasti.taa jau tikumiibu var zaudeet.mugura jau saap.babuljus uz rokaam neesaajot😃
#3 2024-01-10 11:51 lapsene58: Ja cilvēks grib diskutēt par tēmu, vai dalīties savā pieredzē tad jau viss kārtībā, bet ja grib citus nolikt, uzskatīt sevi par visgudrāko, tad tādiem komentāriem nav nekādas vērtības. Kāda vērtība ir tā cilvēka komentāriem, kurš piemēram mani var nosaukt par sarkano lupatu vai samazgu? Pēc tam man viņa rakstītajam nebūs nekādas vērtības, kaut gan tas cilvēks centīsies tēlot ´´pareizo´´. Jaunie, kuri šeit ienāk nerakstīs un nediskutēs, tikai tāpēc, ka izlasot to ´´oho vērtīgo´´ cilvēku domu pērles sapratīs, nav vērts bāzties kur netiek nekas apspriests, bet gan viens otru aptaisa. Tā kā tā nobloķēšana varbūt kādam nāks par labu.
#4 2024-01-10 12:48 Vineta: Piekrītu, lapsenei. Arī tracer komentāriem un viedoklim nav nekādas vērtības, jo gadiem zākājis un nolicis visu sieviešu dzimumu. Tad nav brīnums, ka atrodas kādas personas, kas sāk runāt pretī šādam autoram. Vispār varbūt visi ņemam brīvu no tā oho. Vismaz uz kādu laiku.
#5 2024-01-10 13:45
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai tu svini Lāčplēša dienu? (63)
Daudziem padomijā dzimušajiem latviešiem Latvijas svētki tā arī neiegūlās asinīs un tādu Lāčplēša dienu uztver, kā kaut ...
Svētku svinēšana mājās (29)
Zinu, ka esmu no tiem slinkajiem, kam nepatīk mājās rīkot viesības. Ja draugi kādreiz ciemos atnāk, forši, tiek gan ...
Kāpēc dalīt krogos bāros restorānos degvīnu pēc markām? (16)
šon vienā krogā redzēju ēdienkartē, sadaļā - degvīni ... Latvijā ražots degvīns, Ārpus latvijas ražots degvīns ... ...
Kafejnīca ar kino atmosferu (23)
Kads nezin kadu labu kafejnicu kur sevi iepriecinat dzimenite. Tadam ka man kino fanam. Ar kino atmosferu.
vecmeitu ballīte (13)
Tā,kā mana māsa augustā precas,tad nu kopā ar draudzenēm gribam sarīkot viņai vecmeitu ballīti.Iesakiet,ko parasti dara ... | ||||||||