![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Julianna: a ko tu gribeji;tracer;okupetaa teritorija;lai vergiem vel buvetu labuz celjuz*** turklat okupetaa cccp teritorijaa;kuru atri buz jaatdot citaa parvaldibaa*tapec milaz priezteriene pazinoja; ka vergiem pazez nav vajadzigaz/atnakz jauna iekarta--izdoz citaz/
#1 2023-12-22 07:30 CoCoSan: Toties psrs ceļi bija zašibisj. Jo viņu nebija. Nebija neviena ceļa, kurš nebūtu pilnīgi viss klāts bedrēm. Nebija neviena grunts ceļa, kur traktori pagāzās no tā cik dziļas bedres. Julian, nu beidz tak murgot, nu cik var.
Nu par tīnūžu bāni arī neesmu stāvā sajūsmā. Un ādažu 1,5 joslas ceļš ir murgs. Piekrītu, kkas īsti labs galvās nedarās projektētājiem. Kreatīva par daudz arī nav labi. #2 2023-12-22 07:58 Skarlete: Mūsu vecumā bez "rōzā brillēm" nav vērts no vietas vsp kustēties! Tur nekas nesanāks!:))
#5 2023-12-22 09:21 Jason: Naktī, lietū, uz ceļa... tur tikai sabiedriskās līgavas var nolūkot. :)
P.S. Juliana, nafik tu vēl mocies Latvijā? #6 2023-12-22 11:50 janisb: Tiem kas lido nav problēmu parkartoties, viņi to māk, atšķirībā no taksistem :D
Bet ja vilksies pa labo zem atļautā, tad vari ielidot uz sodu par agresīvu braukšanu, Rīgā ir vairākas netrafarēto ekipāžas kas lohus labajā joslā necieš. #7 2023-12-22 14:56
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāda varētu būt vaina, ka automašīna HYUNDAI SANTA FE ... (7)
Man ir 2006.gada beigas automašīna HYUNDAI SANTA FE, motors nekur nesulo, nedūmo, bet eļļu patērē no 2-3 litri uz 10000 ...
Kāds šķidrums tur jālej? (20)
Pavēlu auto vāku, lai ielietu logu škidrumu un konstatēju, ka blakus logu škidruma bundulim ir tāds apaļš bundulītis ...
VW Sharan 96g benz. Kondicionieris strada uz pilnu klapi, ... (5)
tatad - pie kompja slegts, nekadas kludas nerada. esmu atvienojusi konsuli, jo ka to piesledz ta pus karsto gaisu, uz ...
Metālizstradajumu hromēšana/niķelešana ar elektrolizes ... (3)
Vai kadam ir zinams uznjemums latvijā, kurš nodarbojas ar metalizstradajumu hromēšanu/niķelešanu ar elektrolizes ... | ||||||||