![]() | |||
|
|
Iepazīsties
490 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
jozolsen: Par vienu gadījumu nevajag spriest par visiem. Tev jau to sen vajadzētu zināt..
Tie retie šāvēji no ato ir bijuši bijuši visu laiku. Tas iet mazumā, jo medības dārgs vaļasprieks. #1 2023-12-10 16:28 tracer: ir izneemumi.protams..normaali cilveeki..bet ljoti maz..laukos jau auto ir tikai keizarinjiem.gatera straadnieki ar velo brauc.paakjos viduusslaanja nav..jo algas tuvu minimaalai..vai arii gatera boss..kuram curas galvaa
#2 2023-12-10 16:33 Savvalnieks: Biedri Jozi
Tiku tiko...skiet Rezekne...vienu mazo keizarinu,deputatu,lielsaimnieku nosava pie lielveikala uzticigs virs. Keizarinam bija sakapis galva....saka autostavieta publiski uzmakties svesai sievai. Vot ij atnaca virs...un keizarinu nosava. Pelniti ...ta ir kad urins sakapj galva.....lasiet nesenas zinas. #4 2023-12-10 17:02 tracer: bet ir likumsakariiba..visi tie kuri prata nozagt kolhoza tehniku..un privatizeet par briivu zemi..tagad baigie biznesmenji? gniidas.zaglji.preteklji..kuri izmanto vieteejo alkoholikju darba pakalpojumus..saprotu jozi..ja nav kur citur straadaat..bet tev jaapzinaas ka tavi darba deveeji ir tieshi shaadi cuukas.ar keizara.visatljautiibas sajuutu..ceru atradiis to kretiinu..esot jau kriminaalllieta rosinaata..
#5 2023-12-10 17:05 Sigvarts60: Atvainojiet! Man biški dusmas šis ieraksts uzrauj!
Tracer! Cik darbavietas tu laukos esi radījis, un cik tu maksā saviem strādniekiem? Tu vispār laukos esi bijis pēdējos 10 gados? #6 2023-12-10 18:03
Pārējos 44 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Romantiska pasēdēšanas vieta ar meiteni divatā. (14)
Vēlos atrast kādu romantisku pasēdēšanas vietiņu ar meiteni divatā.Der Rīga un tās apkārtne. Dārgi restorāni neder. ...
Ko darīt vientuļam cilvēkam Valentīndienā? (55)
Ieteikumi? Variants piedzerties - nesaista... (tas nebūt nav pirmais,kas nāk prātā (speciāli tiem,kas nolems ...
Telpas ģimenes svinībām (6)
Paredzamas ģimenes svinības,apaļa jubileja,viesu skaits 20-25. Meklējam telpu uz 8-10 st. Obligāts nosacījums-teicama ...
Kafejnīca ar kino atmosferu (23)
Kads nezin kadu labu kafejnicu kur sevi iepriecinat dzimenite. Tadam ka man kino fanam. Ar kino atmosferu.
Atsaucīgā viesmīle Kebabfix Āgenskalnā (48)
Tautai jāzin savi ""varoņi"“. Kolēģes pieredze: Uz viesu jautājumu - Vai Jums šis ēdiens garšo? Seko viesmīles ... | ||||||||