FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Sestdiena 02-12-2023 07:52 18  40

driikst paciksteet?

par riigas ielaam..jau redzu kaa lauku iedziivotaaji sleedz datorus iekshaa un steidz kauninaat mani..ka esmu luuzers.idiots un visaadi citaadi nepieskaitaams..ka ziema ir skaista.viss balts.un sniegs neesot katastrofa..nee nu nav katastrofa ja kaadam uz mazmaajinju jaaizmet celinsh..lai kriizes situaacijaa negadiitos smuciite brienot uz mazmaajinju..shaadi priecaaties par ziemu var pensionaari.bezdarbnieki.un liidziigie bezdelniki..visi tie kuri aktiivi ne tikai miilu oho sludinaa saskaras ar simtiem sasistu auto katru dienu..ar nosvilinaataam aatrumkaarbaam un sajuugiem.bet bezgelnikiem pat praataa neienaak ka taads remonts ap 2000 naudinjAm maksaa...vinjiem pofig..luur pa logu un klusiibaa priecaajas kaa kaiminsh lauzh mashiinu..

un sniega arvien vairaak.katru nakti naak klaat..un neviens to sniegu netiira.un pat nedomaa tiriit..gaida kad nokusiiss..bet ak vai.sinopteetaaji sola veel vismaz 10 dienas salu.un sniegu..

shii buutu taa globaalaa sasilshana?

vai geju atriebiiba par leeno konvencijas ratificeeshanu?

esmu pats izpaliidziigaakais lieliiba naudu maksaa?
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
Julianna: trcer; te vihoq tikai vienc--ej uz qomi un velc laukaa aiz kraqaz atbilqigo un veq uz zavu paqalmu* vel var pizaiztit qegpunktu*lai filmee; ka vinch ar lapztu mahajet*
#1
2023-12-02 08:44
Vineta: Nekas nav pretīgāks par sniegu. Tikai dažas dienas, bet jau nespēju izturēt.
#2
2023-12-02 08:57
Freddy Krueger: Oi, Tracer, Tu pat iedomāties nevari, cik tas ir forši, ka beidzot nav auto, nav jātērē piķis degvielai un uzturēšanai, nav jāsatraucas par mudakiem, kuri tiesības likuši fiksētā maršrutā, un pašnāvnieciski "jāvelk" garām dažu km garai lūzeru kolonai, kuri žagojas normāli braukt... Protams, nesinhronizēts stereo bildē nav labākais, ko citiem novēlēt, bet - bļin, vot, izbaudu! :-)
#3
2023-12-02 09:22
tracer: fredi..bet cikskites man patiik vadaat..a ja nav auto.shiis kategoriski atsakaas ierasties pie manis ar tramvaju uz kniebienu🙁
#4
2023-12-02 09:35
CoCoSan: A kas tur tāds. Ja patīk vizināt čiksītes, 2000e auto remontam sīkums vien ir. Toties KĀDAS! atmiņas.
#5
2023-12-02 09:45
tracer: pareizi coco..miilai nav cenas griesti😄
#6
2023-12-02 09:48
Julianna: delz dzivo pie dienvidu tilta; vakar runajoz; teica mazkavaz iela vizpar nav tirita*brauc ar lapztu bagazniekaa; jau nozchkurejiez zniega lidz nelabumam* mumz rezeknee lenina iela ar netirita; bet paberta ar zaali* a vot maxima; rimi;poliklinikaz ztojankaz--izdraztaz lidz azfaltam*
#7
2023-12-02 12:38
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Chrysler Neon (5)
Vai kāds varētu pastāstīt, vai črysler neon šasijas varētu būt vienādas 1998 un 2000 gada, moška viņiem tik bundžas ...
Mersedes A 150 vai Volkswagen Polo (12)
Gribu pirkt mazlitrāžas vieglo automašīnu . Noskatījos 2007 gada Mersedes A 150 un Volkswagen Polo . Izskatās man ...
Ko nozīmē TCS Mazda 626? (3)
1998.g.Mazdai 626 uz paneļa vidu laiku deg uzraksts TCS, arī nospiežot attiecīgo taustiņu nekas nemainās.Ko tas nozīmē ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅