![]() | |||
|
|
Iepazīsties
120 lietotāji on-line
61 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
Katra: "Daži politiķi " uzvaras gadījumā , uz ko gan vairs neviens necer, nodrošinātu Latvijiņai pieeju Krievijas dabas resursiem. Nekad nenoticēšu, ka uz materiālajām lietām tendētie UA piedāvās, ja vispār piedāvās, Latvijai to cenu, ko Krievija.
Bet tā, piekrītu autoram . Māju apkure un ražošanas nodrošināšana ir drūms štrunts salīdzinājumā ar bundžas dzenāšanu pa ledu. #1 2023-05-28 01:55 siikaa16: Ne jau cenā viss ir, bet pašos cilvēkos. Ir tāda kategorija, kuriem viss ir dārgs. Tiem dārgs arī bija, kad pirka no Krievijas.
#6 2023-05-28 13:18 pakausam: Cienījamā autore, manuprāt, tikai Rīgas Dome izrādija necieņu, atļaujot buldozeram, kuram skaistums nāk no iekšām, rīkot sabuntuju pie Mildas.Pie mums ir demokrātiska valsts. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, tas ir cik?
#2 2023-05-28 02:31 siikaa16: Viņam nebija citas brīvas vietas, visur hokeja fani priekšā. Lielākā daļa ir vairāk par pusi.
#7 2023-05-28 13:21 pavadonis1971: ko vainojat sleseru..vinsh tacu nezinaaja ka muusu hokejisti ciiniisies par medaljaam.bija domaats ka sen jau buusim izlidojushi un var miitinjot.vinsh pats saprot savu kluudu.nebuutu hokejs buutu divreiz vairaak protesteetaaju
#3 2023-05-28 04:21 Freddy Krueger: Khm, Sīkā, atļaušos piebilst - diez, kā lai nosauc Ogres Helmaņa (tūdaliņi, ibio) izpildīšanos?
#4 2023-05-28 08:41 Bazhix: Kāda tur necieņa? Protesti nav randiņi, kurus tā vienkārši var pārcelt uz citu dienu :) Vai arī Tev liekas, ka viņš šo protestu izdomāja un pieteica Rīgas Domei aizvakar? :)
#5 2023-05-28 09:56
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ļaunuma sakne? (38)
Nauda ir latviešiem jūtīga tēma, bet par to runāt un to aprunā patīk visiem. Lasīju rakstu par dažādu cilvēku domāšanas ...
Kas patiesībā ir Sudraba? (19)
Par darbu,it kā viss kārtībā.Domājot par politisko turpinājumu.Arvien biežāk parādās saistībā ar politiku un viņas ...
shoreiz par nato (37)
viss rakstiitais nav mans izdomaajums.viss tiek ieguuts no masu medijiem.interneta.un tie nav krievijas propogandas ...
VID vajadzēs jaunu vadītāju! (18)
Kā tas mūs ietekmēs? Līdzjūtība I.Cīrules tuviniekiem. Likās jau, ka VID draudzīgāks kļuvis bija.
partiju programmas (22)
Vai kads nebutu tik laipns un neiemestu linku kur atrast partiju programmas 11.saeimas velesanam. saskanas centra % ... | ||||||||