![]() | |||
|
|
Iepazīsties
140 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
MrJones dienasgrāmata
Savvalnieks: Biedri
Tiesam nezinu ko jus tur edat ...par ko jus tur panikojat. Pec nakts nak rits ...pec ziemas pavasaris....nekas nemainas muzigaja pasaules kartiba - logos. Viss parejais ir cilveku fantazijas...vaimanasana,panika un visa patiesiba,kas nak no " ekraniem " :-) Ardievu,uz neredzesanos- domajosais cilvek " homo sapiens ". #2 2023-04-24 22:44 Savvalnieks: Biedri....
Uzlikt sev rokas !!! Tas ir publisks aicinajums kolektivam onanismam !!! Kadi vel jusu praktiskie priekslikumi biedri ...Seit un tagad.... #4 2023-04-26 09:07 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
ASV 2020.g vēlēšanas-kas uzvarēs? (22)
Skaidrs, ka Demokrāti (žēl). Bet uz kuru kandidātu Jūs liktu naudu?
Vai ir ētiski būt nežēlīgam pret pūli un pūļa cilvēkiem? (24)
LV produktivitāte ir vismaz 2 reizes zemāka, kā Eiropā, bet kāpumu var panākt nevis kustinot pirkstiņus ātrāk, bet gan ...
Zemessargiem atļaut turēt kaujas ieroci mājās? (50)
Kā tauta domā vai vajadzētu atkal atļaut zemessargiem turēt mājās kaujas ieroci,kā tas bija 90ajos kad zemessardze ... | ||||||||