![]() | |||
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
94 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Bruuklene: Lexus vadītājs ir mēsls ne tikai tāpēc, ka aizbrauca, bet arī tāpēc, ka līda pa vidu starp diviem auto, bez pagrieziena, pilnīgā nagļakā. Arī viņš varēja atrast bremžu pedāli, bet nu jā. Pret Viktoru man simpātiju arī nekādu, ja tādos gados vēl neprot mierīgi nobremzēt, neraustot stūri, ir slikti ar tādu šoferi. Stulba situācija, kuru varēja mierīgi izrullēt bez upuriem, bet sanāca tā , kā sanāca. Nu, vaimanāšana par mammu tiesnesi pilnīgi garām, kad izrādās, ka mamma ir bāriņtiesā kaut kādā miestā.
#1 2023-03-07 22:26 lielpupe: pag, pag. Par pagriezienu - jaa, MILZU paarkaapums. Shajaa situaacijaa - peec buutiibas, tas nemainitu PILNIIGI neko, jo teemas afftar LJOTI labi redzeeja, zinaaja, ko dariis Lexus. Vinjsh to brauceeju bija izbesiijis, vinjsh dariija visu, lai tas netiktu garaam. Attieciigi - otboi, ka deelj pagrieziena neraadiishanas te kas mainiijaas. Otra teema - paskati video VEELREIZ. Lexus brauc, brauc AATRAAK par sho cieteeju. Lexus izpratnee, ir DAUDZ vietas/laika, lai apsteigtu paarkaartojoties. Cieteejs ir aizmuguree, aklajaa zonaa. Lexus brauc, nesamazinot/nepalielinot aatrumu un briidii, kad ir praktiski paarkaartojies, izraadaas, ka cieteejs ir ieliidis vinjam aizmuguree! Tur nav NEKAADS nagljaks! Pimpis cieteejs ir uzvedies kaa cuuka uz celja [vinjam, protams, regjistrators, pameegjini kaut ko dariit - uzreiz ar peedeejaam 30 sekundem skries uz menteni] un PEEC BUUTIIBAS pilniigi vainiigs shajaa staastaa. Formaali - var tikai izteikt liidzjuutiibu Lexus.
#4 2023-03-08 06:48 lielpupe: pag, pag. 1.kaart, CSN neko nesaka paraatrumu 85., 85.p. Otrkaart, ja Tu spied uz to, ka Lexus paarkaapa aatrumu, tad shis ´´cieteejs´´ pirms CSN peeksnji to paarkaapa veel vairaak, jo brauca aatraak par Lexus :D
#3 2023-03-08 06:43 Bruuklene: Redz, tas jau ir mūžīgais bēdu stāsts, ka jāmēras krāniņiem, nav cienīgi piebremzēt ne vienam, ne otram. Tici man, aklā zona nevienu no atbildības neatbrīvo. Un ir redzēts, kā tādi steidzīgie, kas nogriež šādā veidā ceļu smagajam, turpat uz ceļa atraujas. Un tas ir tikai pareizi. Varu iedomāties, kā Jūs bļautu, ja, piemēram, trafarētais tā izdarītu. Vecais par savu kļūdu samaksāja diezgan dārgu cenu, bet ļeksuss gan jau turpina izpausties.
#5 2023-03-08 09:05 lielpupe: pag, pag. te nav runa par piebremzeshanu. te ir runa par peeksnju paatrinaashanos. Iedomaajies situaaciju. Man ir 370hp/500Nm auto. Ar savu auto es 99% gadiijumu shaada krieva manevra gadiijumaa mieriigi izraisiitu avaarijas. Jo vnk. 1..2 sekunzhu laikaa kljuutu pusotru reiz aatraaks. Un cilveks, kas ir reekjinaajies/zina manu aatrumu, peeksnji iemauktu man prieksheejaa stuurii vai pat saanos. Taa? Tas buutu normaali? taa buutu ´´kljuuda´´? Daargaa daama, tu taa arii nesaprati atskjiriibu starp - braucu nemainiigaa aatrumaa [btw, CSN nosaka, ka NEDRIIKT trauceet apdziishanu/apsteigshanu, mainot aatrumu, blablabla] un shaadu apzinaatu apsteigshanas trauceeshanu. Es/mees nezinam par Lexus, bet redzam to, ka krievs secinaajumus nav izdarijis nekaadus. Ne tur ´´kljuuda´´ sarasta, ne atziist apzinaatu situaacijas izprovoceeshanu. Nee, visi citi vainiigi. Jaa, cenu vinjsh samaksaaja, kaut... Ne vinjsh, vinja sieva samaksaaja.
#6 2023-03-08 09:29 Bruuklene: Dārgais kungs, lai traucētu apdzīšanu, ir kā minimums jābūt pagriezienam ieslēgt, ibo ka savādāk var saprast, ka viņš grib mainīt joslas? Tā saycas agresīva braukšana un Tavi krutie tehniskie dati nedod Tev tiesības neievērot noteikumus. Negribot tagad aizstāvu to krievu, bet besī tie Tavi spriedelējumi. Jo uzvedās kā lohi abi. Ceļš izskatās sauss, nobremzēt nevajadzēja būt problēmām nevienam no viņiem.
#7 2023-03-08 10:03
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vājš signāls auto radio (8)
Sveiki!Kāds varētu ieteikt padomu,slikti uztver radio ,pilsētā daudzmaz,kā patālāk no pilsētas,tā ar ...
Kur remontēt Volvo V50, 2007.g., D5, autonomo dzinēja ... (8)
Kur labāk braukt remontēt Volvo V50, 2007.g., D5, autonomo dzinēja priekšapsildi? Bija pirms pāris gadiem remontēta ...
Krasoshana 93g mashinai leti un nedargi servisi. (8)
Labdien, kads gaishs viriesha prats var ieteikt kadu servisu Pardaugava, kur veikt sekojoshu lietu - 93g autinjam ... |