FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
988 dienasgrāmata
 Piektdiena 30-12-2022 21:53 46  85

Bankomata kluda saboja visu JG noskanu ☹️

Nospiedu 50, masinali savacu banknotes, lieku maka. Velns, paliels naudas zuksnis. Parskaitu, 150! Nu johaidi, nevar but, sitas masinas nekludas. Busu ne to pogu nospiedis. Pag, pag, 150 pogas nemaz nav. CITA SUMMA es toc nenospiedu. Parbaudu konta atlikumu. Minus 50. Bet kabata 150! Ko nu? Pirma reakcija, Laba zime JG prieksvakara! Hm... Atdot "laimestu" bankai, celt pasapzinu? Kads es godigs! Banka vel premiju, lojalitates karti iedos. Korporacijas mil atalgot godpratigus klientus. Pag, bet tas tacu citas bankas automats. Ja no konta panemti 50, tad no bankas tikpat. Mana banka ni pri com. Notikusi mehaniska kluda, bots parskaitijies. Ko man tgd darit? But godigam lidz galam, iet uz to banku, atdot negaidito bonusu? Ai, vini tapat pelna miljonus, del viena sotaka nebankrotes. Pag, pag. Tavs godigums ir atkarigs no Tresas puses statusa, bagats vai nabags? Njaa. Jaatdod! Premiju diezvai dabusu. Brosuru iedos. Pag, bankas tacu jau ciet, atversies tikai otrdien. Urrraaa! Ko tu, mulki, priecajies. Saproti tacu, ka dilemma nepazudis visas brivdienas. JG noskanojums veja. Steigsus tie 100 kkur janogruz! Atdosu tepat bomzim. Nabags sez uz trotuara, satuntulojies, nosmulejies, gadi 30-40. Nu, kas par cilveku. Ne, ne, uz dullo pilnigam svesiniekam nedosu. Nez, kas tadam aiz adas, ka nav kads maniaks. Ko nu? Bukiji! Easy come, easy go. Uzliksu uz zirgu ar visaugstako koeficientu, 1/100. Kas sanak? 100x100=10k. Nu pieklajigi. Uj, ne, tas kleperis tak nevinnes. Nekad muza. Ne, ne, izsviesta nauda. Ir nu gan problema uz lidzenas vietas. Kas te vel tuvuma? O, sunu patversme! A suni kur? Citur. Te tik ziedo. Sapratu. Nu ko man iesakt? Pirmajiem 5 pretimnacejiem katram pa 20 un miers. Uj, ne. Man nekad neviens uz ielas nav devis. Davana sievietei! Kada figna. Kurai? Uj, ne, ne. Padomas vel, precet gribu. Kur tik stulbas domas prata. Jaa, pamatigi esmu iegrabies

Julianna, re kada komuna pasa ... "Dabūsi pa mūli live, CoCoSan" (c) ...
Komentāri
CoCoSan: Vaine? 🤣🤣🤣
Diezgan pazīstamas sajūtas 😂
#1
2022-12-30 22:02
988: Tev ta gadijies? Man pirmox dzive tada halava 🙄
#2
2022-12-30 22:04
CoCoSan: Bij bij vienreiz tā. Neliecies ne zinis. Hužākais kas var notikt, būs jāatdod, bet lai tā svešā banka pierāda, ka notikusi pārmaksa.
#3
2022-12-30 22:19
988: Nedomaju, ka ta banka satrauksies, nenozimiga summa. Pasu kluda. Piedzit nekadi nevar. Vienigi, ja pats godpratigi atmaksasu. 3 dienas lauzisu galvu 🤔 90jos man Swedbankas kasiere skaidra noskaitija liekus 500 latus. Pec mirkla attapas..
#6
2022-12-30 22:32
siikaa16: Tad jau vari nopirkt desmit augus. Lai Keita uzmin, kuru toreiz uzdāvināja.
#4
2022-12-30 22:25
kwinta: Galvenais, no laimes kādu neappreci. 100 paundi ņe huhri-muhri, milzu nauda, tur var arī galvu pazaudēt. Un brīvību.
#5
2022-12-30 22:26
VECA_PIEPE: Es divas reizes no bankomāta izņēmu karti,...bet naudu abas reizes atstāju bankomāta naudas izsniegšanas šķirbā.
Es neatceros, par ko tās abas reizes biju savā aizmāršībā aizdomājusies, bet tad, kad pēc kādām min.5. atjēdzos,...tad jau to MANU naudu kāds cits bija no bankomāta šķirbas izņēmis. 2!!!x un abas reizes pa paprāvai summai! :D
#7
2022-12-30 22:33
Pārējos 39 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅