![]() | |||
|
|
Iepazīsties
230 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
988: Es parasti lietoju: Cau, nokniebsies, un ta redzes 😄 Zini, nu ta, 50/50 🙄
Mongolija ne pati sliktaka metode. Par talu, lai uztvertu nopietni. Lai parbauditu uz ko coms gatavs, Daugavpils reals variants, vai Klaipeda #1 2022-10-27 18:57 DanaL: Bet ja nu ņem un brauc ar uz to Daugavpili? Var gadīties uzrauties uz nopietnu cilvēku, kas nekādus jokus neatzīst.
Savulaik eksperimentēju ar Vakara plānu. Ja atzīmē, ka vēlas kopā doties uz kino vai teātri, atsaucība niecīga. Toties, kad ievilku ķeksīti pie "nodarboties ar seksu", tauta sāka velties vāliem. Bija gribētājs až no Valmieras. Lūk, tā! #2 2022-10-27 19:13 988: Nu, ja kads visa nopietniba gatavs triekties uz Dpili - noteikti, atrastos ari tadi - saki, uj, sori, sori, virs parradas, citx, bucas, cau, cau 😄
#3 2022-10-27 19:25 008: Un kāda būs atbilde kādam tautietim, ja pa tiešām iemaldījies Mongolijā un ir gatavs doties ciemos? 😉
#4 2022-10-27 19:27 DanaL: Ot, tad būtu ziepes.
Bet tāpēc jau Mongolija, ka tāda iespēja tuvojas nullei. Eiropai pārvilku krustu jau pašā sākumā, Amerikas kontinentā arī visādi var gadīties, Ķīnā arī uz to pusotru miljardu var gadīties kāds latviski runājošs... Protams, visdrošāk būtu Zimbabve vai Ziemeļkoreja, bet baidos, ka visi bāleliņi būs vienisprātis, ka neesmu vesela. #6 2022-10-27 19:54
Pārējos 18 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Suns diedelē. (32)
Kā var atradināt suni no ēdiena diedelēšanas pie saimnieku galda, suns tiek barots ar labu sauso barību, bet kolīdz mēs ...
Izlepis suns... (34)
Kā pieradināt, lai viņs bez piedevām ēstu Normālo suņu barību. Šodien uzsēdināju uz kefīra. Tālāk nezinu, kā rīkoties. ...
Britu īsspalvainā kaķene - sapārošana (1)
Kaķenīte ir jau gadu veca..."gribulis" jau kādas 6 reizes ir bijis....vispār pēdējā laikā 4 dienas viņa man iet pa ...
Kapec truši neaug, kuri dzimusi augustā? (2)
Visi pavasara dzimusie trusisi aug vareni, bet kas lecinati vasaras otraja puse, baro ka gribi, kauli un ada?
Kas varētu uz 3 nedēļām paņemt 5 dienas vecus divus kaķēnus? (7)
Pagrabā ieslēgti tika atrasti 3 jaundzimuši kaķēni, knapi dzīvi, mātes nebija, viens jau nomira. Mana meita izmeklējās ... | ||||||||