![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
lielpupe: kuri ir tie 3 lohi [ok, 4.taa ir mashiinas saimniece], kas miinusus saspieda? Kas jums nepatika, sniegpaarslas?
#1 2022-09-20 12:08 lielpupe: Nee. Pat ne paelpot taa gliishaa dirselja duumus... Un es taa cereeju beidzot normaalaa behaa paseedeet..
#4 2022-09-20 16:39 988: "kuri ir tie 3 lohi?" - Kads naivums, kolegi. Ar raksta temu nav nekada sakara. Lohiem par masinu maz sajegas. Visdrizak, textu vispar nelasija. Viniem nepatik autora politiska nostaja. Memlaki
#3 2022-09-20 13:25 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Riepu maiņa (9)
Labākās vietas, kur nomainīt riepas, lēti, ātri un bez rindas :D (riepas man jau ir, tād nav jāpērk)
Auto pārdošana bez pārrakstīšanas (13)
No manis grib pirkt auto kāds kungs, bet saka, ka ņems noņemtu no uzskaites, bez tiešas pārrakstīšanas uz viņa vārda, ...
A6, Češka, ar 2,6 V, 1997 GADS (6)
Gribētu dzirdēt par šo motoru ATSAUKSMES. Vai dikti dārgs apkalpošanā, vai dikti rijīgs, vājās vietas, kā draudzējās ar ...
Jaunā Ņiva (dīzelis it kā esot): plusi mīnusi (23)
Ir doma tādu nopirkt. Ieraudzīju vienreiz, un izdomāju, ka būtu baigi superīgi. Vai kāds nevar dot kādu jēdzīgu infu. ... | ||||||||