FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
988 dienasgrāmata
 Piektdiena 02-09-2022 11:28 55  75

Saja diena pirms 50 gadiem es dejoju valsi 😀

Pagajusa gs 60-80jos gados Latvijas tv stradaja populara diktore. Vina vadija ari raidijumu berniem Gustins. 50+ ohujisti vinu labi atceras. Sarmanta dama tox uzludza mani, kadas 5 klases skolnieku, uz deju un, muzikai skanot, mes dejojam Leno valsi. Nu skaitijas, ka dejojam tiesi to. Manas iemanas bija tadas, kadas bija, piedevam vel jutos diezgan samulsis. Citi klatesosie, kadi 7-8 skoleni un paris pieaugusie, uz mums noraudzijas no malas. Kadas versijas, kur tas notika?

Mazliet par Precesanos 🤔 Vai, patiesam, sodien tacu 1 ...
Komentāri
Julianna: Kur notika, tur notika, tik izrēķināju, ka 5 klasē biji 18. gadus jauns... vot tas man tiešām pārsteigums.
#1
2022-09-02 11:35
988: Rekinasana Tev padodas. Ka ir ar dedukciju, izdomu? 🤔 Stasts absoluti patiess, iz dzives..
#3
2022-09-02 11:46
988: Tev izdevas noskaidrot, kada cela poets pie Patiesibas ticis? 🙄
#5
2022-09-02 12:00
julija_: Tu esi filmējies bērnu raidījumos?
#2
2022-09-02 11:44
988: Nop, neesmu. LTV lidz 80jiem kaju nebiju speris
#4
2022-09-02 11:48
988: Saku prieksa: Dejosana notika majas apstaklos 😀
#6
2022-09-02 12:07
Julianna: Ar pašpasludinātu Dievu nav iespējams diskutēt, ar viņaprāt -- tikai viņa patiesību pēdējā instancē.
#7
2022-09-02 12:27
Pārējos 48 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Iešūpo pavasari ... (9)
Tuvojas brīvdienas ar krāsainām olām, zaķiem, un visādām izdarībām. Kur var labi iešūpot pavasari ?... ;)
Vecpuiša ballīte (14)
Pēc 2.mēnešiem precēsies dēls un draugi sataisījušies organizēt vecpuiša ballīti. Piedalīšos, bet organizācijā ...
Kur Liepājā labi paēst? (25)
Braucu uz 5 dienām uz Liepāju. Vai varat ieteikt kādu ēdināšanas iestādi, kur ir labs ēdiens, pietiekami lielas ...
Staburags Stabu ielā... (4)
Pagājušā gada beigās gribēju paēst LIDO Staburagā...Bet šis aizvērts, logi tumši, durvis ciet??? Šonedēļ atkal braucu ...
Kāzu izdevumi. (16)
Šogad meitai kāzas. Par vedējiem tiek aicināti mana krustmeita (meitas māsīca) ar vīra kungu. Visus kāzu izdevumus sedz ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅