![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
988 dienasgrāmata
jozolsen: Sarkanais mēris pasaulei un tā mantinieks ir jāaptur. Pat uz katra rietumnieku labklājības rēķina.
Mani panika nepārņem, jo labi atceros 80-to gadu beigas, 90-tos ar godmaņu krāsniņām sildoties, krievijas defoltu, izdzīvošanu ar mazumiņu. #1 2022-08-23 21:37 988: Kada panika, dazi nikulojosi #vissirslikti adepti nemas. Tu jau ta ka biji izkritis no aprites. Nepatik sarkano merkaku klatbutne? Darisanu tacu vini netrauce 🙄😀
#2 2022-08-23 22:06 jozolsen: Sankciju pakete tikai mazliet sāk strādāt.Par gāzi un naftu maksājam pāri par 300 miljardus, katru gadu!! Karošanai ilgi pietiks. Vēl gadus divus ukraiņiem būs jācīnās, arī par mani... Krieviem.. Ar vīzu atcelšanu vismaz izjutīs arī maskavieši un petrogradieši..Karo jau iesauktie no depresīvajajiem reģioniem.. Pārējie pat par kariņu neinteresējas, tikai cenas mazliet kaitina- vainojot pasaules kapitālistus..
Darītāji dara visos laikos.. #3 2022-08-23 22:21 988: Negribas domat. Runajot par sankcijam, biezi izlaiz no redzesloka politiskas, starptautisko izolaciju. Piem, sporta. Uj, ka tas vati tracina. Plus vel jauno talantu masveida aizplusana pari okijanam. Par pedejo teikumu 👍😃👍
#5 2022-08-23 22:33 988: Vai patiesam! Tad tpc vietejas sarkanas pakalas drumi kluse, seras.. Jasaprot 😉
#6 2022-08-23 22:37 Julianna: P*P*S* Sodien svetki ne tikai Rigaa; visaa Latvijas TERITORIJAA[ ne valstii]* Jautaasiet -- kaadi*** Visiem ; kuri atkosisis no komercarmijas -- atnems migranta apliecibas* Tiessam super zina* Ir unikala iespeja atsvabinaties no verdzibas vazaam un nedzivas personas identifikacijas* Tagad tik lai atdot atpakal PSRS pases; ko ar kugi aizveda uz ASV*
#7 2022-08-23 22:49
Pārējos 30 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Formisks jautājums - Kāpēc lidmašīnās ir peldvestes, bet ... (30)
Ar izpletņiem taču izglābšanās iespēja būtu lielāka kā vienkārši uzvelkot vestīti, vai ne?
Par kādu var nosaukt primitīvu pasaules uzskatu? (27)
Kas primitīvajā pasaules uzskatā ietilpst un ko var saukt par komplicētu pasaules skatījumu? Un kā šie skatījumi ...
Kapēc ukraiņi nebrauc glābt dzimteni? (56)
Ukrainai problēmas, kapēc ukraiņi nebrauc dzimteni glābt ! Latvijā 52.000 ukraiņu. JA manai dzimtenei draudētu ...
Jautājums viedajiem. (20)
Apollo.lv komentāros ievietoju šādu tekstu : "Vēlēšanās dabūsit no manis tikai tukšu aploksnīti,cienījamie deputātu ... | ||||||||