![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Kencis dienasgrāmata
Freddy Krueger: Viņa vēl nezina, kāds būs pabalsts, ja pārstrādājusies, atrausies traumu, un, pasarg Die´s - vēl invaliditati... Arī piem faktu, ka, ja saņem bezdarbnieka pabapstu, slimības lapas apmaksātas netiek, arī statusa terminācija piemērota netiek pat gadijumos, ja vnk nespēj strādāt... Es savulaik gana šai valstij nodokļos esmu samaksājis, gadus 20+ "standbay 24/7" režīmā nodzīvojis, bet vienā brīdī sapratu, ka sapist veselību, bifelējot bez atpūtas, ir vienkārsi stulbi. Tik šinī valstī nevienam nemaksā...
#1 2022-08-03 20:08 tracer: Latvijaa straadaat vari..sanemt algu?to gan nee:D .ne jau velti visa pieriiga ar daargaam buudaam sacelta...no kuruenes nauda? Jautaasiet?.nizagta no straadnuekuem.nemaksaajit adekvaatu atalgojumu..bet lumpeniitis coco un liidziigue tik aplaudee shiem veijsmiigajiem..muus jaaj bet mees no taa stiiraaki kluustam:D.tik nesakuet ka nav veelnes jums savam bosam viepli izsjkaidiit
#2 2022-08-03 20:37 988: Ja aizsegtu pirmo 3 komentu autoru nikus un palugtu ar oho nepazistamam, neitralam cilvekam no malas pateikt, kas ir komentetaji, sagaidama atbilde: 3 dullas babas 🤣🙄😃
#3 2022-08-03 20:53 CoCoSan: Smiekli nāk, ka kapeikp@sēji normālus ļaudis, kuri nestaigā ar zaļu puņķi nāsī, kā kencis ar traceri, par lumpenīšiem sauc 🤣🤣🤣
#4 2022-08-03 21:04 FritaA: Un iespējams,ka uzstāšanās radio var traktēt kā 8 brīvdienu 30 gadu laikā.
Var jau saprast...rukā viņa atspērusies pa 3 vai 4 darbiem,tad nu iedod tādam pārgurušam cilvēkam mikrofonu...protams,ka gribēs,lai visi tā rukā. Nav jau ko nosodīt darbaholismu,kur vèl laiks čubināties ap bibīšiem neatliek. Eh Ķenci,tur ir daudz izskaidrojumu ,kālab tas sieviškis tā izteicās. #6 2022-08-03 22:23
Pārējos 19 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Darba iekārtosanas aģenturas darbam Nīderlandē (Holandē) (2)
Vai varat ieteikt labas darbā iekārtosanas aģenturas darbam Holandē no savas pieredzes?
Darba intervija- cik kārtās un kāpēc? (14)
Aizsūtīju darba pieteikumu, parunāju pa tālruni un man paziņoja, ka atlase notiks 3(trīs) kārtās! Varbūt kāds var īsumā ...
Savs bizness vai strādāt cita labā ? (30)
Kuram būt ir izdevīgāk (ideālā variantā),uzņēmējam vai strādniekam ? Strādniekam nav daudz jādomā - tikai izpildi savu ...
Darba devēja neatlaidība (23)
Vai vajag piekrist slēgt darba līgumu ar privāto uzņēmēju, kurš apgalvo, ka tu esi vienīgais darba ņēmējs valstī, kurš ... | ||||||||