![]() | |||
|
|
Iepazīsties
480 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
988 dienasgrāmata
Partikula: Jāpiezīmē...ilgdzīvotājas un vēl pa krogiem, i pensija neslikta, štrunts par atmiņu😀
#1 2022-06-05 18:05 Keila: Nesaprotu, kāpēc jāuztraucas, ka nebūs, kas vecumdienās padod ūdens glāzi. Priekš tam taču ir domāts bārmenis.
#3 2022-06-05 20:10 988: Nemaniju, ka damas uztrauktos...🙄
Son 🇱🇻 tml skolasbiedru, draugu saieti ir mode? Es prdejo x tada biju 80jos, gadus 10 pec skolas.. #4 2022-06-05 20:25 Keila: Tas tikai tāds joks, vispār, nevis konkrēti par tavām dāmām. Varbūt tas ir par mani vecumdienās. Par tiem saietiem nezinu, mani klasesbiedri bija baigie riebekļi, neuzturu nekādus kontaktus.
#5 2022-06-05 20:30 988: "par tavām dāmām" - Jaa, manam 🤣
80jos bija darba kolegu sanaksanas pie pensija aizgajusas prieksnieces. Vispar sovietija cilveki baigi cupojas. Tgd laikam mazak. Bija bridis, kads gads, kad mode bija sanakt uz nakti uzspelet Monopoly 😆 #6 2022-06-05 20:52 Savvalnieks: Biedri cipars nr.988.
Echh uzdzini tu nostalgiju.... Vel 90 tajos..savacas kompaska uz " kapeju " ij speleja " memo sowu "...bija kas kolektivi lika " puzles "...ij labi iztika bez dzersanas...precizak bez " piedzersanas " sievietes velas stundas pavadija majas...uz " tusinu " ejot pat biksam vilas iegludinaja....( dzinsi vel bija retums..." Piramidas dargas,ap 120 rubli,vsi kas tur bija.." repsiki " !!! Echhhh....bija laiki...berni ari patiesi dzima no " ricu racu " vai " Monopola " speles :-))) p.s. Goc pendel....atcerejos....vel uz " vidika " dabujam noma svaigu " Titanik " filmu ko skatities....savacamies kompanija,parisi...jaskatas pavelu piekdienas vakara. Goc pendel....visi no noguruma " izrubijas " neviens nenoskatijas filmu ( 3 st. ) lidz galam :-))) Echh.bija laiki. #7 2022-06-06 00:55
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Krodziņs Kuldīgā (6)
Iesakiet lūdzu kādu jauku, mīlīgu vietu, krodziņu Kuldīgā, kur var pasūtīt pusdienas,tūristu grupai.
Kur varētu pēc darba atpūsties Vecrīgā vai tās tuvumā (18)
Nemeklēju klubu vai vietu izklaidēm. Vienkārši kādu mierīgāku stūrītī, kur nolīst pēc darba, iedzert tēju un palasīt ...
Restorāna nosaukums (26)
Lieta tāda, ka rakstu biznesa plānu par restorānu, kas vairāk būtu pat ne ar diētisku, bet gan ārstējošu ēdienkarti. ...
Iesakiet pirti pēc savas pieredzes (8)
Jautājums: iesakiet kādu nelielu pirti (pēc savas pieredzes, ja tāda ir) Rīgas apkārtnē! Interesē diezgan izteikti ...
klubi, tiem kam pāri 30+ un ne tikai (14)
Kas ar tautiešiem notiek -aizejam uz sapņiem un kokteiļiem -tukšs, koijotos -tukšs kaļķu vārtos -tukšs, rokkafe -labi, ... | ||||||||