FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Otrdiena 22-03-2022 01:38 2  51

Putni, saule...

Es zinu, ka man ir putni. Pati tos vien ieviesu. Nevajag atgādināt. Labāk, ja kāds ir tajā būrī. Savādāk var sanākt kā kaimiņpuikam. Dzeguze aizlaidās. Savairojās ķirmi. Izdalīja pa savu sētu. Arī kādus kaimiņsētās iesvieda. Kuriem būris bija tukšs, nebija, kas tos aprij. Tagad tādi apdulluši staigā, normāli nespēj padomāt. Viņi pat nespēj iedomāties. Cik jauki pamosties saules stariem pielietā istabā, dzirdot klusu čivināšanu. Par Ukrainu, mieru, saulespuķēm, putniem un sauli pie zilām debesīm!

youtube.com/watch?v=YkgkThdzX-8

Dabas stunda No ārpasaules
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
langstins: SaulesRudzu Puķes!
Putniņi knābās!
Laba Appetīte-Labs prāts!
#1
2022-03-22 07:54
Cerinju_Peeteris: Par...
#2
2022-03-22 17:51
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Dienas humors jeb OHO PA misija (95)
Mani nobloķēja PA sadaļā "Viss pārējais", tajā skaitā "nepiedienīga" arī likusies konkrēta atbilde uz konkrētu ...
Uzvaras pieminekli - nojaukt vai nē? (93)
nojaukt, nenojaukt? jā, nē? kāpēc?
prezidenta kanditādi (23)
Lai arī tiesības ievēlēt sev vēlamu prezidentu mums regulāri tiek liegtas, varētu vismaz padomāt par labiem ...
Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!? (31)
Kādu valsts amatu varētu Tam piedāvāt...?
Ko domājat par novērošanas kameru datu publiskošanu Rīgas ... (16)
Tagad Rīgas Satiksmes transportā ir uzsākat salona novērošanas kameru datu publiskošana monitoros, kas atrodas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅