![]() | |||
|
|
Iepazīsties
270 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
988 dienasgrāmata
Epifanija: Tas liecina tikai par to, cik mēs esam dažādi un no kuras puses raugāmies uz notiekošo, ļaut paust savus uzskatus un nejusties apdraudētam ir viens no demokrātiskas valsts principiem, strīdos dzimst patiesība un dialogs, diskusijas ir nepieciešamas, lai nerastos konflikti, kas noved pie kara briesmām!
#1 2022-03-07 13:00 988: Yup. Liberala demokratija sadu iespeju nodrosina, ka redzams. Ko nevar teikt par diktatoriskiem, fasistiskiem rezimiem. Ko ari redzam. Es nevienam muti aizbazt negribu, gluzi preteji
#2 2022-03-07 13:07 jozolsen: Aizdomājos par ameriku un viņu vēlēšanu divpartiju sistēmu. Vairākkārtīgi ir bijis, ka starpība vēlēšanās ir ļoti, ļoti minimāla. Tas jau ir radījis bīstamus precedentus ekskalācijā.
Mums tomēr ir daudz labāk. Vairāk partiju, lielāka izvēle, mazāk prestatu. Es ceru , ka šodien par tautas vēlētu prezidentu gribēšana pieklusīs? Mani satrauc latvijas krievvalodīgie, kuri visu dzīvi dzīvojuši krievijas tv informatīvajā bāzē!! Arī šeit notiekas cīņa par apmeklētāju prātiem, sējot šaubīgu informāciju. #4 2022-03-07 13:20 988: "Arī šeit notiekas cīņa par apmeklētāju prātiem" - Piliens jura. Neko daudz te ietekmet nevar. Turklat, vietejie putina fani ir ideologiski vaji, primitivi, prot tikai izkliegt sauklus. Btw, 🇬🇧 pietiek kreiso, istu kreiso, ne viltus, leiboristu. Pedejas Terezas M velesanas viniem nemaz tik daudz netruka, lai uzvaretu
#7 2022-03-07 13:37 DanaL: Un vēl. Viņiem ļoti raksturīga nostāja: Ja man kkas nepatīk, vai es neesmu ar mieru, tad tas neeksistē, vai ja eksistē, tad pie visa vainīga mūsu stulbā valdība (seko izkropļotu uzvārdu uzskaitījums).
#6 2022-03-07 13:29
Pārējos 24 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Būt vai nebūt mazākumtautību izglītībai Latvijā? (59)
"Visu Latvijai!" vāc parakstus, lai ierosinātu referendumu par Satversmes grozījumiem, kas noteiktu, ka Latvijā ...
Sekta, lohatrons vai kristietiibas parodija..? (17)
Kas vispiemeerotaakais apziimeejums vareetu buut taadai draudzei, kaa "Kristus Pasaulei"? Tikai nesen uzzinaaju par sho ...
Raidījumā "Bez cenzūras" paustais par Latgales autonomiju. (24)
Šorīt paklausījos TV 5 atkārtojumā Mamikina vadīto raidījumu, kur tika runāts par varbūtējo Latgales autonomiju, pašai ...
Mūsdienu "čekisti" - mīts vai realitāte? (12)
Teorētski jau vairumam VDK darbienieku pēc gadiem, līdzīgi kā staļiniešiem vai hitleriešiem ir jābūt Viņsaulē, nu, lāb, ... | ||||||||