FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
988 dienasgrāmata
 Pirmdiena 07-03-2022 12:46 31  94

Pretrunu plositais Oho forums 🤔

Latvija vnm bijis vairak lauzu ar Kreisiem uzskatiem neka kaiminzemes. Ta bija pirms 100 gadiem, ta ir sodien. Kas pats par sevi nav nekas nosodams. Tacu tam, ko noverojam pedeja laika, nav neka kopeja ar politisko parliecibu. Sarkano merkaku bars, ar no Donbasa babuliem palienetu saukli Putin, pomogi - ko gan kautrejas skali izrunat - ar putam uz lupam pulas iestastit, ka visu nelaimju celonis ir "parazitu ielikteni" LV valdiba, ka Krievija nav nekads launums, Putins gandriz vai Santa, sorrii, Ded moroz.

Ar Sarkanu tradicionali saprot kreisas, komunistiskas idejas, kuras musu Sarkanie sen jau izmetusi no galvas. Vini gul un redz Latviju Krievijas sastava - pareizi, Julianna? - vai vismaz nesaraujama savieniba ar (Krieviju), sarkana ta, melna vai zili peleka. Krievu iebrukuma Ukraina pirmaja diena vini no laimes apdirsas, ko nemakuligi centas aizmalet ar paralelu vavulosanu.

To oho personazu, kuri nekautrejas paust savu nostaju, proeiropas (demokratiska) un prokrievijas (fasistiska) kursa atbalstitaju attieciba varetu but 2/1. Cik sads balanss ir reprezentativs?

Pienemums: Ara (nesez soc saitos) veselu un ne seviski veselu cilveku attieciba ir 4/1. Ieksa (sez soc. saitos, t.sk, oho) ta ir apgriezti proporcionala 1/4. Si disproporcija skarusi ari musu milo oho. Resp, ja forumu regulari apmekle, lasa 200 registreti lietotaji, 150 iekrit kategorija Ne seviski vesels, ne parak adekvats. Vini nevar lepoties ar labu veselibu, fizisko un garigo, stabilu psihi, plasam zinasanam, "lasitprasmi". Viniem ir minimalas prasibas pret sevi un apkartejiem, saurs interesu loks. Parsvara vini krit uz zheltuha, chernuha, pornuha materialu. Viniem pietiek ar 1 valdoso partiju ar muzigu lideri, kurs viniem norada celu, ar 1 tv kanalu, pilnu vederu, letu snabi un zooparku. Kas ir aiz kordona, vinus maz interese. Vini tapat "zin", ka Geiropa ir sapuvusi, Amerika bankrotejusi. Vinu IQ ir zem videja, vinu uzvedibu nosaka bara instinkts. Spriezot pec ta, ka vinus tracina burtu salikums LGBT, daudzi no viniem ir latenti homo un bi, ja ne launak. Citi ir manticigi, atrodas svesu ticejumu vara, pat nenojausot, ka tie sacereti tiesi tadu planpratinu apstradasanai. Apstulbinati ar murgainam idejam, vini loti mil parmest apkartejiem, ka tie nedoma ar savu galvu. Sagrabstijusi neta miskaste kartejo "atklajumu", vini pasludina sevi par Domatajiem. Ar pieslegtam smadzenem (Krievijas Fed info birojam). Vini ir visa veida diktatorisko rezimu pamats. Ko uzskatami demonstre daudzas pedejo 10 dienu PA/DG publikacijas un cipari pie tam. Mana lidzjutiba atlikusajiem 50 foruma lietotajiem. Nav viegli noskatities uz so lumpenizacijas paradi. Labi, ka proporcija ir 1/4.

Sarkanais shabash, 🇺🇦... Kas smukaka, sera Pola laulene vai musu...
Komentāri
Epifanija: Tas liecina tikai par to, cik mēs esam dažādi un no kuras puses raugāmies uz notiekošo, ļaut paust savus uzskatus un nejusties apdraudētam ir viens no demokrātiskas valsts principiem, strīdos dzimst patiesība un dialogs, diskusijas ir nepieciešamas, lai nerastos konflikti, kas noved pie kara briesmām!
#1
2022-03-07 13:00
988: Yup. Liberala demokratija sadu iespeju nodrosina, ka redzams. Ko nevar teikt par diktatoriskiem, fasistiskiem rezimiem. Ko ari redzam. Es nevienam muti aizbazt negribu, gluzi preteji
#2
2022-03-07 13:07
VendijaS: Paldies Tev par šo ierakstu.
#3
2022-03-07 13:20
988: Welcome! Tava uzstasanas ar nav slikta, atvesinot dazu labu 🇺🇦 "fanu" 👍
#5
2022-03-07 13:28
jozolsen: Aizdomājos par ameriku un viņu vēlēšanu divpartiju sistēmu. Vairākkārtīgi ir bijis, ka starpība vēlēšanās ir ļoti, ļoti minimāla. Tas jau ir radījis bīstamus precedentus ekskalācijā.
Mums tomēr ir daudz labāk. Vairāk partiju, lielāka izvēle, mazāk prestatu.
Es ceru , ka šodien par tautas vēlētu prezidentu gribēšana pieklusīs?
Mani satrauc latvijas krievvalodīgie, kuri visu dzīvi dzīvojuši krievijas tv informatīvajā bāzē!!
Arī šeit notiekas cīņa par apmeklētāju prātiem, sējot šaubīgu informāciju.
#4
2022-03-07 13:20
988: "Arī šeit notiekas cīņa par apmeklētāju prātiem" - Piliens jura. Neko daudz te ietekmet nevar. Turklat, vietejie putina fani ir ideologiski vaji, primitivi, prot tikai izkliegt sauklus. Btw, 🇬🇧 pietiek kreiso, istu kreiso, ne viltus, leiboristu. Pedejas Terezas M velesanas viniem nemaz tik daudz netruka, lai uzvaretu
#7
2022-03-07 13:37
DanaL: Un vēl. Viņiem ļoti raksturīga nostāja: Ja man kkas nepatīk, vai es neesmu ar mieru, tad tas neeksistē, vai ja eksistē, tad pie visa vainīga mūsu stulbā valdība (seko izkropļotu uzvārdu uzskaitījums).
#6
2022-03-07 13:29
Pārējos 24 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Būt vai nebūt mazākumtautību izglītībai Latvijā? (59)
"Visu Latvijai!" vāc parakstus, lai ierosinātu referendumu par Satversmes grozījumiem, kas noteiktu, ka Latvijā ...
Sekta, lohatrons vai kristietiibas parodija..? (17)
Kas vispiemeerotaakais apziimeejums vareetu buut taadai draudzei, kaa "Kristus Pasaulei"? Tikai nesen uzzinaaju par sho ...
Raidījumā "Bez cenzūras" paustais par Latgales autonomiju. (24)
Šorīt paklausījos TV 5 atkārtojumā Mamikina vadīto raidījumu, kur tika runāts par varbūtējo Latgales autonomiju, pašai ...
Kur starpība (37)
Nu kur ir starpība starp neiešanu balsot vai iemest tukšu aploksni :)?
Mūsdienu "čekisti" - mīts vai realitāte? (12)
Teorētski jau vairumam VDK darbienieku pēc gadiem, līdzīgi kā staļiniešiem vai hitleriešiem ir jābūt Viņsaulē, nu, lāb, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅