![]() | |||
|
|
Iepazīsties
120 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
988 dienasgrāmata
Kencis: .... un pārsvarā gandrīz visas ir totālas duuuuras ! :D Es vienā citā vietnē , vienam babulim uzrakstīju - ja jau tev ir iestājies oficiāls pensijas vecums un tu vēl cītīgi strādā , tad laikam esi jau iegādājusies zārku ar kabatām ? ! :D ... babulis no skata ciešams un pēc totālas duuuras arī neizskatījās , bet blonda gan bija ! .. ar to Q tā arī viss , saziņa vairs nekāda nebūs ! :D
#2 2022-01-22 15:11 988: Ta nesaki. Drizak, otradi, parsvara, ne duras..
Tu laikam neizlasiji manu komentu Knopienes barikazu raksta. Vai tas butu iespejams, ka 90/91 gada taxi vedi mani no purcika uz staciju? 🙁 #3 2022-01-22 15:21 Kencis: 90/91 es uz valsts taksi vairs nestrādāju ! ... jo tad jau bija tā, kad deva mašīnas turēt mājās un bija stipri vairāk valstij jānodod nauda ! Man jau tad bija savs Žigulis , un darbojos lidostā , autoostā !
#4 2022-01-22 15:48 988: Zinu, mans draugs stradaja uz palienetu autinu, ar tiesibam izpirkt..
Es tox braucu ar soferi, kas runaja, ka Kencis. Liels retums tad 🙄 #6 2022-01-22 15:59 CoCoSan: 90/91 daudzos privātajos žiguļos jau dega zaļa gaismiņa vējstikla logā. Ja ir nauda, dzīve turpinās visādos laikos.
#5 2022-01-22 15:56 988: Skaidri neatceros, valsts taxis vai privatais, zalais bija. Soferi labi atceros. Laikam tomer ne Kencis 🙄
#7 2022-01-22 16:09
Pārējos 28 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai vienošanās ir juridisks dokuments? (22)
elejos uzzinat, vai ja uzraksta vienosanos, to var uzskatit par juridisku dokuemntu ( nu attiecīgi par tadu, kam ir ...
Algas un autoratlīdzības piedzīšana tiesā (14)
Vai ir vērts? Kādi rezultāti? Cik tas varētu izmaksāt? Pieņemot, ka līgumā ir rakstīta gan summa, gan izmaksas datums ...
kāds nevar ieteikt, palīdzēt atrast darbu ārzemēs? (33)
esam divas meitenes, kuras jau kaadu laicinju ciitiigi meklee darbu kkur aarpus Lv, varbuut kaads var paliidzeet? :)
Brivpratigais darbs LV un ligums. (6)
Saja situacija ir nepieciesams kads rakstisks dokuments, kura butu atrunaatas lietas, kas jadara? Pec visiem likumiem ...
Darba iekārtosanas aģenturas darbam Nīderlandē (Holandē) (2)
Vai varat ieteikt labas darbā iekārtosanas aģenturas darbam Holandē no savas pieredzes? | ||||||||