![]() | |||
|
Iepazīsties
120 lietotāji on-line
117 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
fargo: ūdens un debesis ir pilnīgi vienā krāsā. var dzirdēt viļņus, var sajust ūdeni, bet acis feilo parādīt atšķirību. vienlaicīgi var būt mazliet bail, jo viss ir savādāk, kā ar kājām uz zemes, bet citādi ir tāds miers.
#2 2022-01-19 13:55 Eneile: Vīrieši. Reizēm ir grūti saprast, kā daži eksemplāri tomēr pamanās nodzīvot līdz vecumdienām.
#3 2022-01-19 18:15 fargo: tu pareizi novēro. it kā kāds stāv blakus un tur aiz rokas. kad man bija 10-12 mēs lēkājām uz 12 stāvīgo māju jumtiem rīgā. es taga paskatos lejā no tā augstuma, man dūša apskrienas. man nav ne jausmas ar kuru vietu es tad domāju. visdrīzāk, es nedomāju nemaz.
izņemot vienu, man visi draugi ir cietumā. es nezinu, kāpēc... man nenotika nekas. es domāju par likteni. man, laikam, ir paredzēts kaut kas cits. kam lemts viens, tad nenotiks otrs. es īsti nezinu, ko par to domāt. ir pārdzīvots ugunsgrēks, slīkšana, ļoti smagas piekaušanas līdz slimnīcai, autoavārija... nav noticis nekas. it kā apkārt būtu kaut kāds vairogs. pelnījis es to neesmu vispar. par šīm lietām, augstākām lietām, es sāku domāt tikai daudz vēlāk. tad? man liekas, es nedomāju īsti ne ar galvu, ne ar pakaļu! vēlāk. bīblele, kristus, filosofi, valodas... #4 2022-01-19 23:10 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Filmu, pasaku varoņi (4)
Sakiet, vai kāds nezina, kāda reklamas agentura vai jeb kas cits, kurs izplata filmas ar musu milakajiem pasaku ...
Kāda mūzika ir erotiska (43)
Būtu interesanti uzzināt, kāda mūzika kam liekas erotiska. Man pašam šķiet, ka nevar būt nekas erotiskāks par Serge ... |