![]() | |||
|
|
Iepazīsties
90 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
988 dienasgrāmata
988: Kads vairak, kads mazak. Pats berniba pieredzeju Komunismu vecvecaku saimnieciba. Kuti 12 kolhoza govis, visam zinaju vardus. Dazas bija smukas, milules 😆
#2 2021-12-28 11:06 988: Tnx! Ideja nav mana, tikai aranzejums 😀
Skiet, turpinajums bus labaks. Visu nesagrudu viena... #4 2021-12-28 11:43 Julianna: Nu blīiiin, Cariņš un co tagad pārdomās, kuru scenāriju izspelēt ar Latvijas 2 govēm, kuras vēl palikušas. cūcuku 308 palikuši.
#7 2021-12-28 13:45
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāpēc saka ka ir labi nosist čūsku nevis nosist suni? (7)
Loģiskāk būtu sist suni, jo tie vairāk posta nodara citiem dzīvniekiem un vairāk skalpus norauj bērniem. Vai tad ne?
Kāmji kaujas (9)
3kamisi-mamma un divi berni jau izaugusi-loti kaujas-nezinu ko darit. Baidos ka nenodara pari viens otram.
Kā aizbaidīt balodi? (14)
Mājau kur dzīvojam ir atvērtā kāpņu telpa un dzīvoklis pēdējā stāvā - un pēdējo nedeļu mums ir piemeties balodis, kas ... | ||||||||