![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
988 dienasgrāmata
langstins: Kapitālisti spēlēja bez zobu kapēm un -kā gribat-aizsargķīverēm.
Mihailos no Espozito dabūja pa pavēderi---I vairs Pjatočokā stāvēt negribēja. Neizplūdīšu...kas to vairs atcerās-Vismaz komentu neapĶēzīs.@ #1 2021-12-17 15:04 988: Ta 1972 gada Superserijas epizode ir labi dokumenteta. Mihailovs lida, lida uz "pjatachoku" kamer atravas no Espo. Atbildes gajiena krievs specigi iemauca ar nujas izliekumu kanadietim pa olam. Nakamas dienas rita Espo nav spejis piecelties no gultas. Gluzi, ka es 🤣
#2 2021-12-17 15:18 langstins: Piedod,bet tu pelnījis-------------------Kuram vēl pasaulē ir lamināts uz vannas istabas grīdas.
#3 2021-12-17 15:28 988: Gan jau ir. Teicu, tur bija miksts paklajs, kuru novacu dazas dienas ieprieks, lai santehnikis nesamida. Karma, vai 🙄
#4 2021-12-17 15:37 988: Aj, tad jacelas, jabrauc uz mezu kadiki skatit. Tiras mokas. Vai te vispar tadi aug. Gan Julianna iedos kadas Bidzas, ko paskaitit 😃
#7 2021-12-17 16:31
Pārējos 18 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc? (30)
Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc tās līderu Jaungada uzrunas 10 min pirms jaunā gada atnākšanas? Kādai ...
Par kādu var nosaukt primitīvu pasaules uzskatu? (27)
Kas primitīvajā pasaules uzskatā ietilpst un ko var saukt par komplicētu pasaules skatījumu? Un kā šie skatījumi ...
kāpēc medikamenti paliek dārgāki? (24)
muterei pērku zāles, kā nepilnu gadu atpakaļ sāka lietot paciņa maksāja 11 eur , šodien pirku jau 19.90 eur. voot ...
Augstākā izglītība toreiz un tagad (32)
Kad es padomju laikos 80tajos studēju matemātiku, mums bija KATRU dienu pa 7-8 lekcijām. Parasti sākām 8 no rīta un ... | ||||||||