![]() | |||
|
Iepazīsties
200 lietotāji on-line
63 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
jozolsen: Elektrība paliek dārgāka, jātaupa visur. Lēnāk braucot ietaupās elektrība, tāpēc kavējas. Elektromobiļiem arī tāpat. Lēnāk ekonomiskāk un bez apkures vēl ekonomiskāk.
Biļešu cenās vēl nav izmaiņas? #1 2021-12-06 20:34 siikaa16: Biļešu cenās vēl nav izmaiņas. Sildīt varēja drusku vairāk. Tomēr, salīdzinot ar Rīgas Satiksmi vagonā bija silts. RS uz siltumu ļoti ekonomē, vēl tagad durvis ilgi tur vaļā - baciļus vēdina.
#5 2021-12-06 23:19 siikaa16: Jāpalīdz ziemu pārziemot. It kā tie, kuri pa ziemu pie mums nav mūsējie. Pie mums ziemo Skandināvijas zīlītes, bet mūsējās kaut kur dziļāk Eiropā.
#6 2021-12-06 23:23 988: Vajadzeja "panemt lidz". Vilciena parasti labi "aiziet". Ja vel gadas interesants celabiedrs nesalst it nemaz 😃
#4 2021-12-06 21:24
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |