FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Otrdiena 16-11-2021 20:36 2  28

dr.house

hjū lorijs

ja sanāk un ir interese, paklausies kā šitas pipars klavieres virpina!

kā komentārs.

visu laiku ir licies, ja cilvēks var pacelties vienā jomā, tā nav nejaušība! viņš vai viņa arī pacelties citās var. varbūt ne līdz ģenialitātes līmenim kā dr.house, bet ir labs!

i love it I´ve had enough of this sh*t
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1287)
Komentāri
debra1: Jerry Lee Lewis to dara daudz reizes labaak.....
#1
2021-11-16 21:10
fargo: lorijam apakšā ir vairak, nekā luisam.
vēl cita lieta. ļoti daudziem patīk bb king. bet man labāk patika viņa skolnieks, ja tā var teikt, keptons.
#2
2021-11-16 22:43
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Aktiera profesijas prestižs (17)
Vai jūsu acīs kotējas šī profesija? Kuras profesijas vērtējat augstāk, ja tādas ir?
Filma "Ak laimīgais" (7)
Bērnībā skatījos amerīkāņu filmu "Ak laimīgais".Kāds lūdzu būtu šīs filmas nosaukums angļu valodā(meklēju ...
Ģitāras iegāde - kādu ģitāru izvēlēties? (10)
Gribu nopirkt ģitāru, tā mājai- akustistisko...gribētu zināt viedokli, pieredzi, vai tās leetās vācu, spāņu ir tā ...
Cik daudz jūs interesē Dziesmu svētki? (48)
Tikpat cik tagad notiekošais Pasaules čempionāts futbolā? Vairāik, mazāk un kāpēc?
Drum & Bass (5)
tauta domā par DnB (Drum & Bass) mūziku... ko domā? Vai šīs skaņas liekas pievilcīgi pavedinošas ? (ja interesē ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅