![]() | |||
|
|
Iepazīsties
350 lietotāji on-line
76 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Jā, es arī nesaprotu šo naidu! Es domāju, ka tas ir tik pateicīgs kanāls, kā itkā nevainīgi, svešas veselības vārdā, novadīt savu agresiju un ilgstoši sakrātās negācijas.
Nesaprotu, kas viņiem daļas. Novakcinējās un dzīvo tik nost, bet nēe, vajag tak viņiem kādu graust. #1 2021-10-14 20:19 Epifanija: Ne jau vakcinētie cilvēki uzliek ierobežojumus, to dara valdība, visas pretenzijas tai, par ko man ienīst nevakcinētos?
#2 2021-10-14 21:05 VendijaS: Vakcinētie neienīst ne-vakcinētos, bet gan cilvēki, kuri barojas no naida ienīst citādi domājošos. Sevis pacelšanai pār otru noder jebkas.
#3 2021-10-14 21:11 Savvalnieks: Nekā nav jauna šajā pasaulē....senais Romas princips
SKALDI un VALDI. Ja valstī..tauta ir lielumlielas problēmas " kuģis grimst " tad ir jāatrod ienaidnieks ārpusē... Kovids idials ienaidnieks...neredzams,slepens un ļoti vinam garšo Briseles " kāposti ".... #4 2021-10-14 21:39 CoCoSan: Bāc, kā es tā nolažojos, grauZt, nevis graust 😜 tā i, ka vienlaicīgi mlj domas galvā
#5 2021-10-14 23:05
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Smēķēšana uz ielas (25)
Kāpēc tik daudzi iet pa ielu un smēķē? Vai tad viņi nezina, ka par to pienākas tāds pats sods kā par sēdēšanu uz soliņa ...
Ko domaajiet par Anarhistu kustiibu? (23)
Vai kaads ir intereseejies...varbuut pats JAU atrodas shaadaa praata staavoklii?? IIsteniibaa, neko nepareizu jau vinji ...
Kurš ir ieinteresēts jaunas partijas izveidē? (8)
Priekšlikums dibināt partiju ar nosaukumu Gāzi grīdā. Programmā neparasti risinājumi.
Kā tikt Saeimā? (29)
Nu cik ilgi uz to visu var mēmās šausmās skatīties!? Jāiet politikā! Tikai kā to izdarīt - tāds ir jautājums. Ir kādam ...
Kāds ir viedoklis par "ņēmējiem"? (19)
Kad sieviete ņem naudu par sex pakalpojumiem ,viņu sauc par prostitūtu.Latvijas pilsonis,mācījies šeit par valsts naudu ... | ||||||||