FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Hiacinte_B dienasgrāmata
 Otrdiena 28-09-2021 11:50 9  29
Hey, Jude!

Hey, Jude!

1968. gada 28. septembrī britu grupas "The Beatles" Pola Makartnija sacerētā dziesma "Hey Jude" sasniedz ASV mūzikas topu virsotnes. Vairāk nekā septiņas minūtes un piecas sekundes garā dziesma ir visu laiku garākā dziesma, kas iekarojusi topu virsotnes. "Hey, Jude" tiek uzskatīta par vienu no visu laiku labākajām dziesmām un nereti arī par "The Beatles" labāko dziesmu.

Dziesmas sākotnējais nosaukums bija "Hey Jules”, jo tā tika veltīta Džona Lenona dēlam Džulianam laikā, kad viņa vecāki šķīrās, bet darba procesā dziesmas autors Pols Makartnijs nomainīja Jules pret Jude, jo Makartnijs uzskatīja, ka Jude ir vieglāk izdziedāt.

Hey jude, don`t make it bad.
Take a sad song and make it better.
Remember to let her under your skin,
Then you`ll begin to make it
Better better better better better better, oh.

Na na na na na, na na na, hey jude...

https://www.youtube.com/watch?v=A_MjCqQoLLA

Hey, Jude!
Sveicam Jennifer Rush! 10 filmas, rudenīgi romantiskās...
citi ieraksti Hiacinte_B d-grāmatā (~106)
Komentāri
Epifanija: Fons tāds, ka ir pabijuši Latvijas laukos!
#1
2021-09-28 11:57
988: Yup. Hey Jude nemirstigs gabals. Sis nav pats labakais klips. Labak ieliec P Makartnija koncertu Maskava, 2003 g, ja nemaldos, Ssrkanaja laukuma. Verigi skatitaji puli pamanis V Putinu 😆
#2
2021-09-28 12:10
langstins: Pa vidu-nostaļģija...NanaĀāaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-pa Garu
Creedence garie gabali-Mīļāki.
#3
2021-09-28 12:14
Sassy14: Skaisti, ka kāds vismaz kaut cik sakarīgu mūziku arī klausās. ;)
#4
2021-09-28 12:15
debra1: Klasika .....
#5
2021-09-28 13:51
langstins: Nesaprotu-nelabvēļi uz Bītliem,vai Puķīti????????????????????
#6
2021-09-28 14:54
Hiacinte_B: Gan jau, ka puķītes "fani" cenšas bliezt ar sarkanajiem īkšķīšiem ..:D
#7
2021-09-28 15:43
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai redzējāt "Ļeto" (7)
Iesaku noskatīties Kirila Serebreņņikova filmu "Vasara" ("Ļeto") par leģendāro mūziķi Viktoru Coju. ...
TEĀTRIS (31)
Cik bieži ejat uz teātri, kurš teātris mīļākais. Kuras izrādes ieteiktu draugiem un kuras ienaidniekiem?
Jaunais vilnis (18)
" Noslēdzies ´Jaunā viļņa´ konkurss; Upelnieks - pēdējais" (C) Kāds skatījās? Man te vakaros kaut kur fonā ...
Ko domājat par filmu "Movie 43"? (9)
Ir kāds redzējis? Kādas atsauksmes? Noskatījos pēc drauga ieteikuma un esmu nelielā šokā... Būtu interesanti dzirdēt ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅