![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Hiacinte_B dienasgrāmata
988: Ka jau ists "anglis", neesmu Scorpions fans. Nu bet autorei par prieku varu piebalsot 😃
Mazliet parsteidz dazi "iesilditaji", kuri, imho, ir lielakas rockzvaigznes par Scorpions. Vrb, karjeras sakuma iesildija ar.. #1 2021-08-31 13:52 Hiacinte_B: Tak kāda starpība anglis vācietis, šamie tak tāpat dzied angļu mēlē! :)
Mūzikai nav robežu un valodas barjeru! Protams, ka tie iesildītāji tad vēl nebija tik slaveni, tad nu nācās "sildīt" publiku pirms tobrīd jau slavenajiem Skorpioniem..:) #4 2021-08-31 14:15 raina1970: Scorpions- tas ir super. Man gan ta spilgtak palikusi atmiņā viņu izpildītā Ave Maria no morro
#2 2021-08-31 13:59 988: Nesaku, ka nepatik, vienaldzigi. Daudzi LV pazinas bija sajusma, brauca uz konciem. Raustiju plecus...😳 Angliem viss, kas saistits ar Vaciju, rada nepatiku 😀
#5 2021-08-31 14:34 debra1: Tie iesildiitaaji (iznemot Eiropu) paarlircinosi labaaki......kaut kas slaagerisks tajos Skorpionos.....
Bet katram savs - respekteeju (ptotams labaak klausos sitos, nekaa Pesnarus...ha, ha!) #6 2021-08-31 17:14 Hiacinte_B: Nē, nu man arī no tiem iesildītājiem favorītos ir "Metallica", Iron Maiden un Def Leppard , bet kaut kas tajos Skorpionos arī aizķer un labprāt šad un tad paklausos..:)
#7 2021-08-31 17:55
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur atrast Groduma dziesmu "Uzzīmē smaidu"? (3)
Kur man atrast netā Groduma dziedāto dziesmu""Uzzīmē smaidu""???Vai to neizpilda īslaicīgā grupa ""Leģionāri"??
Kur dabut koncerta ierakstu? (0)
Jauna gada latviesu slagerisu,kur speleja cetriinstrumenti,akardions,sintins,gitara un bungas dziedaja popularos tautas ...
Dziesmu svētki (45)
Man vakar parādījās apziņa, ka mans pilsoņa pienākums tomēr ir redzēt kko no Dziesmu svētkiem. Pēc futbola mēģināju ...
Ko domājat par Viasat televīzijas pieslēgšanu? (34)
Ko domājat un iesakat par Viasat televīzijas pieslēgšanu - līgums uz 3 gadiem +sķīvis+dekoders.Vai tas to vērts?
Čārlzs Duhigs "Ieraduma spēks" (4)
Varbūt kāds/kāda ir izlasījis/izlasījusi, vairs nevēlās paturēt to savā īpašumā un vēlas par simbolisku samaksu pārdot? ... | ||||||||