![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
CoCoSan: Gaiļu un vārnu epizodiskās rīkles ir sīkums salīdzinājumā ar ciema suņu varzu. Tie grab augu diennakti vajag vai nevajag.
#1 2021-06-22 19:54 DanaL: Tāda nelaime ir pieredzēta arī mūsu pusē. Saimnieki aizlaiž nedēļas nogalē ciemos, suni - pie ķēdes. Suns gaudoja 48 stundas no vietas. Pēc tam kāds no viņiem laikam tika nomušīts (nezinu - suns vai saimnieks), jo gaudošana norima.
#5 2021-06-22 23:10 RRAGANA: Šausmaz!!!
Man te dzied strazdi, lakstīgalas, milzums zvirbuļu čalo un kādi saspiedušies albatrosi reiz pa reizei kliedz. No 4:45-5:00 līdz 8:00-8:30. Konsekventi, kā modinātājzvans uz snooz režīmu. #2 2021-06-22 20:35 988: Dzirdu Kikeriguu katru ritu! Lieku mob budilniku uz 6. Mostos ap 5 un pusmiega, nedaudz satraukti gaidu miloto ringtone. Ir! Seko putninu civinasana, strautina calosana, diena iesakusies uz pozitivas nots 😆
#3 2021-06-22 20:54 DanaL: Interesanti, vai tiešām nepastāv meldiņš ar vārnas ķērcienie? Tiem, kam grūti pamosties, varētu noderēt. Rīts sāksies ļoti rosīgi :D
#7 2021-06-22 23:19 Spriditis1975: Galvenais, ka tēma ir sadaļā ēdieni, dzērieni un receptes :D
Kaut kā uz vecumu arī sāku izjust čivinātāju traucēšanu #4 2021-06-22 23:00
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Citronu kūka (6)
daudz variāciju receptēs,,,nezinu kuru izvēlēties, vai ir kāda pieredze, ar lemon curdu?
Kāpēc nesaputojās olu baltumi? (12)
Kāds varētu būt iemesls kāpēc nesaputojās olu baltumi??? Varbūt putojot pie viņiem vēl kaut kas jāpieliek - tipa ...
Dabīgais pektīns (14)
Kur, lūdzu, Rīgā var nopirkt dabīgo pektīnu? Rimī nemanīju, bet varbūt nepratu atrast... Ievārīju ķiršus, be tikai ...
Arbūzs - ko no tā pagatavot? (18)
Škrobe, nopirku arbūzu - galīgi nav garšīgs - ārā mest žēl. Varbūt kāds var ieteikt ko pagatavot no tā????
Zirga gaļa! (26)
Lido bijāt, ieknābāt zirgā? Es nesaprotu, kādēļ tāds hajs sacelts ap to zirga gaļu? Vai tad zirgs nav liellops? | ||||||||