FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Stefens,  29-03-2021 02:08 6  202

Deja vu

Ir cilvēki, kuri apgalvo, ka šinī iepazīšanās saitā neko sakarīgu atrast nevar. Gribu padalīties ar patiesu stāstiņu no dzīves. Es to nepublicētu šeit, ja vien tas nebūtu no Oho dzīves.

Pirms dažiem gadiem šeit iepazinos ar kādu sievieti. Pāris mēnešus sarakstijāmies, tad pirmā tikšanās, pēc kuras attiecības sāka strauji attīstīties. Tanī brīdī neviens no mums nebija"juridiski un faktiski"brīvs. Ātri sapratu, ka viņa ir mana sapņu sieviete. Izskatīga, dzīvesgudra, pašpietiekama un pašapzinīga, uzņēmīga un veiksmīga.

Šķiroties, dzīvokli atstāju sievai, bet pats nopirku māju. To izvēloties, viens no kritērijiem bija, lai tā atrastos netālu no šīs sievietes īpašuma Rīgas pievārtē. Mēs nedzīvojam kopā, mums katram ir savi, visai atšķirīgi vaļasprieki, arī iztiku pelnam katrs savā nozarē. Tomēr katru nedēļu atrodam dienu, vai divas, kas mums ir brīvas abiem.Tās pavadām kopā. Attiecības mums ir visai brīvas. Praktiski nekādu pienākumu. Kontaktējamies tikai un vienīgi, lai sagādātu prieku viens otram, un paši sev. Viņai ir dzīvesbiedrs kurš zin visu par mani, savukārt viņa zin par tām pāris sievietēm, ar kurām esmu saticies paralēli viņai. Nekādu melu vai noslēpumu.

Nesen atkal piereģistrējos Oho. Nemeklēju neko konkrētu. Pakavēt laiku, papļāpāt ar kādu dāmu. Izvēlējos vienu, kuras anketa bija visai skopa, bet izaicinoša. "Ieinteresē, protams ja vari! " tanī bija rakstīts. Foto nebija. Uzrakstīju vēstuli, pievienoju bildi, kurā mana seja nebija redzama. Saņēmu atbildi:"Sveiks, Raiti! (tā mani sauc, bet vēstulē to nenorādīju). Smuka bilde, interesanta vēstule, jā ieinteresēji! Bet esmu tavs jau atstrādātais materiāls, tāpēc nav vērts kavēt laiku! "

Biju neko nenojaušot, uzrakstījis savai draudzenei, kura arī burtiski pirms pāris dienām bija piereģistrējusies palūkoties, kas jauns portālā. Protams viņa mani atpazina. Gan pēc teksta, gan foto, kaut tanī biju redzams tikai daļēji.

Mums bija iemesls gardi pasmieties, un konstatēt, ka arī ar atkārtotu piegājienu esam atraduši viens otru. No tā es secinu, ka tiešām saderīgiem pāriem šeit satikties izredzes ir visai lielas.

Izlasiet kārtīgi manu anketu
citi ieraksti Stefens d-grāmatā
Komentāri
Damodara: Jā, cilvēki ir ļoti dīvaini radījumi, paši gribam kaut ko, nezinam ko.
#1
2021-03-29 12:46
GameOver: Sapņu sieviete, kura tiek lietota tikai drā*anai vairāku gadu garumā un vēl dalīta ar citiem :D :D :D
#2
2021-03-29 15:22
Stefens: Sapņu sievietes neizmanto drā*anai, bet mīlēšanai.Nesaprotu,kas Tev liekas tik smieklīgs. Uzskati, ka sievieti jāizmanto kopīgai sēdēšanai pie TV, vai jāliek pie plīts?
#4
2021-03-29 18:16
Lapsa18: Īsti neticu šai pasakai.
#3
2021-03-29 16:41
GameOver: Kas tad tā par "mīlēšanu"? No rīta Tu izmīlē, bet vakarā viņas dzīvesbiedrs? Tā jau parasta maucība.
/Kāda vēl plīts, esam 21.gs./
#5
2021-03-29 18:39
siikaa16: Sakarīga sieviete, jo vienlaicīgi vairāki partneri? Pamēģiniet V+V+S, būs jautrāk.
#6
2021-03-30 00:25
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅