FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Eduards74,  18-02-2021 16:16 2  162

3D kamīns.

Vai šim vārdam tiešām ir tāds spēks?

Pagajušas jau gandrīz 50 dienas, bet bans darbojas.

Vai 3D kamīns ir necenzēts termins kādā no šeit lietotajiem slengiem?

Paskatīsimies uz reakcijas ātrumu. Jūs jau neticēsiet.
Komentāri
jozolsen: Babulienēm un bābjiem neizprotamais , tātad jābano..Nav cilvēka ,nav problēmas..Arī Ļeņins mācija , jālikvidē idejas nesējs
#1
2021-02-18 19:43
KairaRaika: Kā karaliene Alisē brīnumzemē-Galvu nnnostttt!😂
#2
2021-02-18 23:25
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

"Mēs centāmies, lai šī nauda nebūtu uzdāvināta, bet tiešām ... (11)
Lembergs neko sliktu neesot gribējis Viņa pati pēc līguma nonākšanas atklātībā par savām attiecībām ar Lembergu ...
Jūsu viedoklis par tigotāju uzmācību? (33)
Jau kādreiz, tirgotāji uzbāzās- zombēja sabiedrību ar masu mēdijiem- reklāmām. Bija iespēja izvairīties. Šodienā ...
Par ko jūs balsosiet 4. oktobrī? (104)
Par ko jūs balsosiet 4. oktobrī Saeimas vēlēšanās? Šodien Panoramā parādīja jaunos reitingus - tiek iekšā tikai 4 ...
Skatoties vecas fotogrāfijas .. (17)
Vai mūsdienu cilvēki ir ar kaut ko pārāki vai labāki par mūsu senčiem, kuru dzīve pagāja padomju laikos?
Latvijā ar likumu atļaus cietsirdīgu izturēšanos pret ... (25)
Mani tas nošokēja! Tikai tāpēc, ka neviena cita kulturālā valsts neļauj cietsirdīgi nogalināt dzīvniekus, mēs atļausim, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅