FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Svētdiena 07-02-2021 12:21 7  210

Dārzeņu, ogu sulas

Hello, viedās, viedie un ne tik gudrie(pēc Ohuja "viedajām"), kā es un man līdzīgie! Rītos izspiežu ķirbīti sulā, pielieku klāt dobavkas un ar gardu muti klunkš, klunkš nolaižu sevī...woooowww! Vitamīni! Bet ir zituācija - ja paliek traukā, tad pat pēc 1/2 h, tā ož pēc cūkufermas...nu kaut kā tā...Kas pievienojams, lai tā neoksidētos? I-neta vietnēs par to ni un ni...Glabājoties. Savādi.

Sarkano biksīšu diena ...mājzice...Kā to sagremot?
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
cherry88: ledusskapī.. vai , varbūt, citrona sula
#1
2021-02-07 21:16
Marija_Anna: Dzer svaigu.
Nav ko turēt.
#2
2021-02-07 21:49
lazdarr: Tā secinu no pašprakses. Protams- kā ir, tā uzreiz...
#6
2021-02-08 23:49
jasmina10: M_A pareizi saka - dzer svaigu!
Un vispār jau ķirbīti, dienā atkārtoti, ir pagrūti iedzert, lai arī tur būtu kādas citas piedevas.
Es parasti pievienoju burkānu vai ābolu.
Interesanti būtu dzirdēt, kas ir tas, ko Tu pievieno piedevai?
#3
2021-02-08 10:39
lazdarr: Kāds veselības pulveris, ko iesaka ar sulām sajaukt. Biete vai burkāns, selerijas kāts..Skaidrs, ka jāiemanās ~ 1- 1.1/2 glāzi izspiest.
#5
2021-02-08 23:45
Drole: Visi kjirbji nav vienliidziigi. Taa saucamie ´Halloween pumpkins´ ne peec kaa negarsho. Toties kjirbju seeklaas ir daudz vairaak mineraalvielu un E vitamiina, nekaa pashos kjirbjos.
#4
2021-02-08 13:48
Sanija_: Gribi parunāt par svaigi spiestām sulām?
#7
2021-02-12 21:53
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Paskaidrojiet man lūdzu, kas ir "kanēļa virtulis" ? (12)
Kautkaads izklaides eediens jauniessu viduu :)
Krējuma izstrādājumi vien.kurā veikalā var nopirkt tīru ... (15)
Skaties kur gribi izstrādājumi vien.a kur tad krējums?
Balzāmetiķa izmantošana (6)
Jau kādu gadu man glabājas balzāmiskais etiķis un vairs nav ne jausmas kur to izamanto. Garša vēl tīri laba, vismaz ...
Ogu lasāmais kombains? (23)
kur var nopirkt ogu lasāmo mašīniti? mellenēm, brūklenēm?
Ēdieni kristībām (5)
Ludzu iesakiet,ko varētu sagatavot kristibas? Kaut kadas uzkodas,maizites...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅